Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi

Aktualności Szkolna codzienność Osiągnięcia kl. 0-3 Osiągnięcia kl. 4-6 Organizacja rok. szk. Odyseja Umysłu Koło biblijne Terapia pedagogiczna Pedagog szkolny Rekrutacja Wolontariat Ekologia Gazetka szkolna Sala gimnastyczna Absolwenci Piszą o nas Polecamy strony Przykłady dobrych praktyk Archiwum aktualności Archiwum osiągnięć

Osiągnięcia 2014/2015

KONCERT LAUREATÓW 2013-2014

Odyseja Umysłu

Trenerki: Mariola Jurkiewicz i Monika Kosicka,

I miejsce w świecie

I miejsce w Polsce

Problem II „Przejściowe Trudności techniczne”

Grupa wiekowa II

Łukasz Bury

Marta Mierzejewska

Jan Jurkiewicz

Lena Sikorska

Marta Wachowska

Michał Orzołek

Julianna Jakubowska

I miejsce w świecie

I miejsce w punktacji zespołowej

I miejsce w Polsce

Problem II „Przejściowe Trudności techniczne”

Grupa wiekowa I

Agnieszka Topolewska

Agnieszka Ligier

Jakub Wachowski

Kamil Jakubowski

Franciszek Kowalczyk

Laureaci
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

WOJEWóDZKI KONKURS fizyczny

Mateusz Mazurkiewicz II b Gim

Opiekun: M. Jasiński

Wojewódzki Konkurs informatyczny

Mateusz Mazurkiewicz II b Gim

Opiekun: K. Ludka

Finaliści
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW

Wojewódzki Konkurs języka polskiego

Hanna Sobocińska III Gim

Lena Matynia II a Gim

Julianna Jakubowska I b Gim

Marta Mierzejewska II b Gim

Opiekun: A. Syldatk , J. Tańska

WOJEWóDZKI KONKURS fizyczny

Hanna Sobocińska III Gim

Opiekun: M. Jasiński

Wojewódzki Konkurs języka angielskiego

Adam Wiatr kl. II a Gim

Opiekun: E. Paciorek-Jurczyk

Wojewódzki Konkurs języka niemieckiego

Michał Milówka kl. III Gim

Opiekun: A. Skrzypińska

Wojewódzki Konkurs biologiczny

Adam Wiatr II a Gim

Opiekun: A. Olejniczak

Wojewódzki Konkurs matematyczny

Mateusz Mazurkiewicz kl. II b Gim

Opiekun: J. Heimowska

Wojewódzki Konkurs geograficzny

Maciej Skwierawski kl. I Gim

Opiekun: D. Dąbrowska

Laureaci
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKóŁ PODSTAWOWYCH

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

Oliwia Bednarska VI a

Opiekun: A. Syldatk

Finaliści
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych

WOJEWóDZKI KONKURS języka angielskiego

Oliwia Bednarska

Rafał Bury

Jan Kołowrocki

Jan Kozub

Oliwia Miotke

Stanisław Reszka

Michał Wądołowski

Opiekun: E. Paciorek-Jurczyk

WOJEWóDZKI KONKURS Języka polskiego

Laura Krupa VIb

Jan Kozub VIa

Opiekun: A. Syldatk

WOJEWóDZKI KONKURS Matematyczny

Anastazja Kołakowska VIb

Opiekun: E. Kaszubowska

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

Wśród 21 stypendystów szkół podstawowych z  całego województwa pomorskiego jest aż 3 uczniów naszej Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej

Rafał Bury kl.VI

Jan Kołowrocki kl.VI

Maja Skoczke kl.VI

Pozostałe konkursy i turnieje

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2015”

Wyróżnienia:

Jakub Kopała kl. 2A

Mateusz Byzdra kl. 2A

Kajetan Bieliński kl. 3A

Jan Górecki kl. 3A

Marek Kokoszczyński kl. 3B

Julia Kukowska kl. 4B

Hubert Gospodarek kl. 4A

Kamil Jakubowski kl. 4A

Martyna Skwierawska kl. 5B

Piotr Leszczyński kl. 5A

Mateusz Groszek kl. 5A

Anastazja Kołakowska kl. 6B

Jan Kozub kl. 6A

Rafał Bury kl. 6A

Artur Mazurkiewicz kl. 6A

Mateusz Mazurkiewicz kl IIb Gim

Opiekun: I. Karpierz-Marek, K. Mlynarczyk, T. Łokaj, E. Kaszubowska, J. Heimowska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "DZIEWIĄTKA" DLA UCZNIóW KL V

Martyna Skwierawska - I miejsce

Piotr Kitowski - I miejsce

Opiekun: E. Kaszubowska

XX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS III SP

Marek Kokoszczyński - I miejsce

Olga Szwerbel - I miejsce

Kajetan Bieliński - I miejsce

Martyna Jakubowska - II miejsce

Opiekun: I. Karpierz-Marek, M. Jurkiewicz

OGóLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY ALFIK

W woj. Pomorskim:

Marek Kokoszczyński - 13 miejsce

Antoni Czapliński - 20 miejsce

Jan Górecki - 35 miejsce

Opiekun: I. Karpierz-Marek, E. Hołownia

OGóLNOPOLSI KONKURS MATEMATYCZNY „PANGEA”

Hanna Sobocińska – Laureat

Mateusz Mazurkiewicz – Finalista

Opiekun: J. Heimowska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIóW KLAS I - II GIMNAZJALNYCH

Mateusz Mazurkiewicz - I miejsce

Opiekun: J. Heimowska

XI POWIATOWA OLIMPIADA MATEMATYCZNO-FIZYCZNA W WEJHEROWIE

Hanna Sobocinska - I miejsce

Kamil Topolewski - I miejsce

Mateusz Mazurkiewicz – II miejsce

Opiekun: J. Heimowska, M. Jasiński

v wojewódzki konkurs ortograficzny „torreador, czyli walka z ortobykami”

Oliwia Bednarska - III miejsce

Opiekun: A. Syldatk

XVI Międzyszkolny Konkurs polonistyczny dla uczniów kl I gimnazjum

Weronika Wegner - I miejsce

Julia Specht - II miejsce

Katarzyna Rumanowska - III miejsce

Opiekun: A. Syldatk, J. Tańska

XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów gimnazjum

Maciej Skwierawski - I miejsce

Emilia Nejman - II miejsce

Klaudia Styn - III miejsce

Opiekun: A. Syldatk

xiii międzyszkolny konkurs kaligraficzny ”o złote pióro dyrektora szkoły”

Natalia Kummer - I miejsce

Opiekun: E. Hołownia

XX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny małego trójmiasta kaszubskiego

Marek Kokoszczyński - III miejsce

Opiekun: I. Karpierz-Marek

XVIII Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny dla klas czwartycH

Łucja Borkowska IVa - I miejsce

Pola Jakubowicz IVa - II miejsce

Oskar Jakubowski IVa - IV miejsce

Stanisław Sługocki IVb - IV miejsce

Adrianna Gromadzka IVb - wyróżnienie

Mikołaj Jakubowski IVa - wyróżnienie

Opiekun: J. Tańska, M. Woźniak

Ix Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny dla szkół podstawowych "Z polszczyzną za pan brat"

Oliwia Bednarska - II miejsce

Jan Kozub - II miejsce

Laura Krupa - III miejsce

Anastazja Kołakowska - III miejsce

Opiekun: A. Syldatk

XXXII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej etap: Miejskie eliminacje w kat kl 1-3

Wiktoria Broniarek - I miejsce

Martyna Jakubowska - II miejsce

Daria Styn - wyróżnienie

etap: powiatowe eliminacje w kat kl 1-3

Wiktoria Broniarek - I miejsce

Opiekun: I. Karpierz-Marek, M. Jurkiewicz

XIII Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych w Redzie

I miejsce

– dla zespołu „TRZECIAKI” PESS

w skład zespołu wchodzą uczniowie z klasy IIIa.

Wyróżnienie

– dla zespołu „SŁONECZNI” SP EKO RUMIA

Opiekun: M. Jurkiewicz, G. Walkiewicz

Turniej Teatralny „Niebieskich Tarcz”

Wyróżnienie

– dla zespołu „TRZECIAKI” PESS

w skład zespołu wchodzą uczniowie z klasy IIIa.

Wyróżnienie

– dla zespołu „SŁONECZNI” SP EKO RUMIA

Opiekun: M. Jurkiewicz, G. Walkiewicz

Ogólnopolski Konkurs „Zuch”

DYPLOM LAUREATA

Bartosz Pepliński

Victor Runowicz

Julia Leszczyńska

Piotr Borkowski

Opiekun: M. Domańska, A. Kotlewska

OGóLNOPOLSKI KONKURS "Olimpusek" - POZIOM KL 1

TEST ZINTEGROWANY

DYPLOM LAUREATA

Piotr Borkowski

Maja Kończak

Urszula Mroczek

Opiekun: A. Kotlewska

IV powiatowy konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum

Michał Milówka – III miejsce

Wiktoria Gierszewska – V miejsce

Opiekun: A. Tęczar

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS III GIMNAZJUM "LION HEART"

Helena Strzelka – II miejsce

Opiekun: A. Tęczar

Certyfikat FCE w 2014 r. uzyskali:

Aleksandra Gładka – A

Piotr Węsiora – A

Zuzanna Wojtczak – B

Jakub Stefański – B

Iwo Skoczke – B

Adam Trędowicz – B

Michał Tomkowicz – B

Radosław Pietkun – C

Filip Kalisz - C  

Opiekun: A. Tęczar

Certyfikat PET w 2014 r. uzyskali:

Paweł Tomasiewicz

Julia Specht

Julia Jakubowska

Maciej Skwierawski

Katarzyna Rumanowska

Zofia Świątek

Bruno Piesiewicz

Emilia Nejman

Dominika Kummer

Oskar Bohm

Jakub Grubba

Lena Sikorska

Opiekun: B. Janeczko, D. Kacprzycka

OGóLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "Olimpusek" - POZIOM KL 1

DYPLOM LAUREATA

Magdalena Wójtowska – I miejsce

Piotr Borkowski – I miejsce

Kinga Mączka – I miejsce

Urszula Mroczek – III miejsce

Paulina Lelito – VII miejsce

Daniel Roszkowski – VIII miejsce

Julia Leszczyńska – IX miejsce

Małgorzata Jakubowska – XIV miejsce

Opiekun: D. Kacprzycka

OGóLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "Olimpusek" - POZIOM KL 2

DYPLOM LAUREATA

Kajetan Tatara – II miejsce

Jakub Kopała – VI miejsce

Natalia Kummer – VII miejsce

Filip Guść – VII miejsce

Maja Miotke – IX miejsce

Bartosz Helmin – XII miejsce

Mateusz Byzdra – XIV miejsce

Opiekun: D. Kacprzycka

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ DLA KLAS II-III SP

Martyna Jakubowska - I miejsce

Maja Górska - II miejsce

Opiekun: D. Kacprzycka, J. Kacprzycki

CERTYFIKAT CAMBRIDGE ENGLISH STARTERS

Martyna Jakubowska – Wynik 100%

Opiekun: J. Kacprzycki

CERTYFIKAT CAMBRIDGE ENGLISH MOVERS

Martyna Jakubowska – Wynik 94%

Opiekun: J. Kacprzycki

OGóLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "Olimpus" - POZIOM KL 4

DYPLOM LAUREATA

Kamil Jakubowski – VI miejsce

Karolina Posańska – XIII miejsce

Łucja Borkowska – XIII miejsce

Jakub Wachowski – XIII miejsce

Opiekun: D. Kacprzycka

OGóLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "PANDA" - POZIOM 1

DYPLOM LAUREATA

Franciszek Kowalczyk - III miejsce

Gabriela Tęczar - V miejsce

Kamil Jakubowski - V miejsce

WYRÓŻNIENIE

Piotr Leszczyński

Katarzyna Wysocka

Opiekun: M. Kosicka, D. Kacprzycka, L. Okupniak

OGóLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "PANDA" - POZIOM 2

WYRÓŻNIENIE

Stanisław Reszka

Rafał Bury

Anna Bożeńska

Opiekun: E. Paciorek-Jurczyk,

OGóLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "PANDA" - POZIOM 3

DYPLOM LAUREATA

Lena Matynia - IV miejsce

WYRÓŻNIENIE

Mateusz Mazurkiewicz

Zofia Świątek

Julianna Jakubowska

Opiekun: B. Janeczko, E. Paciorek-Jurczyk

V OGóLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY „Tik? – Tak!”

Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna - V miejsce

Indywidualnie

Jan Kozub – V miejsce

Opiekun: K. Ludka

europejski certyfikat umiejętności komputerowych

Certyfikat ECDL Start (7 egzaminów):

Oskar Wilewski

Justyna Formella

Julia Zajączkowska

Julia Specht

Błażej Laskowski

Opiekun: K. Ludka

międzynarodowy konkurs informatyczny „baltie” Junior b3

Kajetan Bieliński – 380 miejsce / na 19 tysięcy uczestników

Stanisław Kołowrocki - 388 miejsce / na 19 tysięcy uczestników

Opiekun: K. Ludka

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNO – LINGWISTYCZNY „Animals of the world!”

Antoni Czapliński - wyróżnienie

Opiekun: K. Ludka

VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNO – JĘZYKOWY „ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W WIELKIEJ BRYTANII”

Jan Kozub – I miejsce

Opiekun: K. Ludka

Miejski Turniej Drużyn Chemicznych "CO2 – szkodliwy czy pożyteczny"

I miejsce – zespół

Wiktoria Gierszewska

Helena Strzelka

Oskar Wilewski

Opiekun: L. Grychta

XIV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CHEMICZNY DLA UCZNIóW KLAS II GIMNAZJUM

Błażej Laskowski – III miejsce

Opiekun: L. Grychta

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS BIOLOGICZNO - CHEMICZNY „LABORATORYJNA KUCHNIA”

III miejsce – zespół

Hanna Sobocińska

Helena Strzelka

Oskar Wilewski

Opiekun: L. Grychta

POWIATOWY KONKURS EUROPEJSKI INTEGRACJIA UNII EUROPEJSKIEJ

Maciej Skwierawski kl. I B – III miejsce

Katarzyna Rumanowska kl. IB - V miejsce

Opiekun: M. Burkowska

MIEJSKI KONKURS WIEDZY O POMORZU

EGS

Marcin Kaczanowski – III miejsce

PESS

Maja Skoczke - II miejsce

Dominika Tomczyk - III miejsce

Opiekun: M. Burkowska

MIEJSKI KONKURS „Świat byłby lepszy bez”

Justyna Formella – I miejsce

Opiekun: M. Burkowska

KONKURS NA SPOT REKLAMUJĄCY NASZE MIASTO - RUMIĘ

I miejsce

Zespół:

Szymon Racki

Rafał Grzybowski

Marta Wachowska

Michał Orzołek  

Opiekun: M. Burkowska

MIEJSKI KONKURS WIEDZY O BAŁTYKU „MORZE BAŁTYCKIE – CUDEM NATURY”

drużynowo – II miejsce

Kamil Topolewski

Marcin Kaczanowski

Julia Specht

Oskar Wilewski

Maciej Skwierawski

Opiekun: A. Olejniczak

xviii międzyszkolny turniej ekologiczny „w zgodzie z przyrodą”

drużynowo – III miejsce

Laura Krupa

Zofia Olejniczak

Antonina Rygielska

Maja Skoczke

Opiekun: A. Olejniczak

MIEJSKI SEJMIK PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY „MORZE BAŁTYCKIE – CUDEM NATURY”

Katarzyna Rumanowska – I miejsce

Opiekun: M. Jasiński

XVII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Hej Kaszuby, jak Wy cudne …"

W kategorii klas trzecich

Stanisław Kołowrocki - I miejsce

Martyna Jóźwiak – II miejsce

Ada Duda – Wyróżnienie

Opiekun: K. Pomieczyńska

xiV miejski Konkurs Plastyczny "tu żyjemy"

motto: „kaszubskie morze, jeziora i rzeki”

w kat. szkoły podstawowe

Monika Gurska – III miejsce

Rafał Bury – wyróżnienie

Jan Kołowrocki – wyróżnienie

Opiekun: K. Pomieczyńska

Wojewódki Konkurs Plastyczny "Malowała jesień"

Łucja Borkowska – II miejsce

Małgorzata Jakubowska – wyróżnienie

Opiekun: K. Pomieczyńska

VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Świat wokół mnie"

Maja Olczak - III miejsce

Martyna Jakubowska - Wyróżnienie

Opiekun: K. Pomieczyńska

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-fotograficzny "ziemio nie poddawaj się, uratujemy cię"

Justyna Formella - I miejsce

Katarzyna Rumanowska - wyróżnienie

Opiekun: K. Pomieczyńska, M. Jasiński

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "uzależnieniom mówimy nie"

Justyna Formella - I miejsce

Lena Matynia - wyróżnienie

Opiekun: K. Pomieczyńska

V międzyszkolny konkurs origami "papierowy zawrót głowy"

Pola Jakubowicz - I miejsce

Opiekun: K. Pomieczyńska

xv edycja miejskiego turnieju wiedzy pożarniczej

I miejsce drużyna PESS

Agnieszka Ligier

Maksymilian Helmin

Piotr Leszczyński

INDYWIDUALNIE - ETAP MIEJSKI

Maksymilian Helmin – I miejsce

ETAP POWIATOWY

Maksymilian Helmin – IV miejsce

III miejsce - drużyna EGS

Katarzyna Rumanowska

Paweł Tomasiewicz

Sandra Runowicz

Opiekun: J. Skrzyńska

ogólnopolska wystawa fotografii dzieci i młodzieży białystok 2015

Szymon Racki - wyróżnienie

Julia Specht – wyróżnienie

Opiekun: M. Jasiński

wojewódzki konkurs pieśni patriotycznej

Julia Blumkowska - Wyróżnienie

Opiekun: B. Drwal

międzyszkolny konkurs piosenki turystycznej „bazunka”

Julia Blumkowska - II miejsce

Zespół „Bryza” – III miejsce

Opiekun: B. Drwal

IV pomorski Konkurs Piosenki angielskiej „Muzyka Filmowa”

Julia Blumkowska - II miejsce

Opiekun: B. Drwal

Sukcesy sportowe

Mistrzostwa powiatu wejherowskiego szkół podstawowych w szachach

Drużyna PESS - I miejsce

Agnieszka Rembalska

Tymoteusz Kisielewski

Artur Mazurkiewicz

Alan Wenglikowski

Opiekun: T. Ciesielski

Mistrzostwa rumi szkół podstawowych w szachach

Drużyna PESS - I miejsce

Agnieszka Rembalska

Tymoteusz Kisielewski

Artur Mazurkiewicz

Alan Wenglikowski

Kacper Hauser

Opiekun: T. Ciesielski

Najlepszy sportowiec ROKU 2014/2015 PESS

Karolina Posańska

Kacper Musiński

Najlepszy sportowiec ROKU 2014/2015 EGS

Sandra Runowicz

Marcin Kaczanowski

Mistrzostwa Rumi w Lekkiej Atletyce

w biegu na 600m dziewcząt w kat. kl V

Julia Bohm - I miejsce

Agnieszka Liger - III miejsce

w biegu na 600m dziewcząt w kat. kl VI

Wiktoria Lisińska - III miejsce

w biegu na 1000m chłopców w kat. kl VI

Jan Szulc - II miejsce

w biegu na 60m chłopców w kat. kl. I Gimnazjum

Konrad Naskręt - II miejsce

w biegu na 300m dziewcząt w kat. kl. I Gimnazjum

Martyna Wiśniewska - I miejsce

w biegu na 600m dziewcząt w kat. kl. II Gimnazjum

Julia Zajączkowska - II miejsce

Opiekun: A. Rybiński

XI Halowe Mistrzostwa Rumi w drużynowej Lekkiej Atletyce dziewcząt szkół gimnazjalnych

Ekologiczne Gimnazjum –III miejsce

Opiekun: A. Rybiński

Mistrzostwa Rumi w SZTAFETACH OLIMPIJSKICH O PUCHAR DYREKTORA MOSIR

PESS kl IV – III miejsce

Kacper Musiński

Łukasz Zych

Jakub Wachowski

Mateusz Witman

Opiekun: A. Rybiński

XVII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI „DNIA PIŁKARZA” klas IV

III miejsce

Drużyna chłopców PESS

Franciszek Kowalczyk

Błażej Grzenkowski

Cezary Kray

Marek Kokoszczyński

Jan Mączkowski

Tymoteusz Kisielewski

Jakub Zych

Łukasz Zych

Mateusz Witman

Opiekun: A. Rybiński

TURNIEJ UNIHOKEJA "TEMPISH CUP 2015"

III miejsce

Drużyna chłopców

Łukasz Zych

Jakub Zych

Franciszek Kowalczyk

Tymoteusz Kisielewski

Jan Mączkowski

Mateusz Olczak

Błażej Grzenkowski

Opiekun: A. Rybiński

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w unihokeju dziewcząt

- awans do powiatu

I miejsce

Opiekun: A. Rybiński

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w unihokeju dziewcząt

- awans do półfinału wojewódzkiego

I miejsce

Opiekun: A. Rybiński

PóŁFINAŁ WOJEWóDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w unihokeju dziewcząt

- awans do finału wojewódzkiego.

I miejsce

Opiekun: A. Rybiński

XLIII FINAŁ WOJEWóDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w unihokeju dziewcząt.

VI miejsce

Opiekun: A. Rybiński

Drużyna:

Agnieszka Rembalska

Emilia Roszkowska

Julia Doan

DominikaTomczyk

Maja Skoczke

Monika Gurska

Julia Kruczek

Julia Bohm

MIEJSKA GIMNAZJADA w unihokeju chłopców

– awans do powiatu

I miejsce

Opiekun: A. Rybiński

POWIATOWA GIMNAZJADA w unihokeju chłopców

- awans do półfinału wojewódzkiego.

I miejsce

Opiekun: A. Rybiński

PóŁFINAŁ WOJEWóDZKIEJ GIMNAZJADY w unihokeju chłopców

II miejsce

Opiekun: A. Rybiński

Drużyna:

Marcin Kaczanowski, Kamil Topolewski, Wojciech Bartush, Paweł Michnowicz, Konrad Naskręt, Mikołaj Terman, Szymon Racki, Michał Orzołek, Oskar Wilewski, Paweł Tomasiewicz.

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w unihokeju chłopców

II miejsce

Opiekun: A. Rybiński

Drużyna:

Tymoteusz Kisielewski, Franciszek Kowalczyk, Błażej Grzenkowski, Rafał Bury, Jan Kołowrocki, Jan Mączkowski, Marek Kokoszczyński, Jakub Zych, Łukasz Zych, Tymoteusz Doan

MIEJSKA GIMNAZJADA w unihokeju dziewcząt

II miejsce

Opiekun: A. Rybiński

Drużyna:

Patrycja Brzozowska, Marta Mączka, Alicja Wasiak, Katarzyna Rumanowska, Sandra Runowicz, Kornelia Krauze, Anna Bożeńska, Lena Sikorska

IV MEMORIAŁ UNIHOKEJA IMIENIA LIDII LIPIŃSKIEJ

(propagatorki unihokeja w Rumi i województwie)

I miejsce chłopców

I miejsce dziewcząt

Opiekun: A. Rybiński

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ UNIHOKEJA.

I miejsce dziewcząt

II miejsce chłopców

Opiekun: A. Rybiński

Lista osób , które zdały egzamin na stopień Polskiego Związku Karate:

Jakub Zych na 6,1 kyu

Łukasz Zych na 6,1 kyu - wyróżnienie

Jan Szulc na 7,1 kyu - wyróżnienie

Deniz Velingul na 7,1 kyu - wyróżnienie

Oskar Bloch na 7,1 kyu

Łukasz Rybiński na 8,1 kyu – wyróżnienie

Kajetan Tatara

Jakub Juszczak

Mateusz Ciślak

Maja Kończak

Jan Śniadach na 8,1 kyu

Zofia Olejniczak na 9,3 kyu

Piotr Olejniczak

Iwo Krośnicki

Magdalena Wójtowska na 9,2 kyu

Jakub Kończak na 9,1 kyu

Mateusz Michnowski na 9,1 kyu - wyróżnienie

Igor Żabiński na 9,1 kyu

Opiekun: A. Rybiński

III miejsce w Mistrzostwach Rumi Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców (2.10.2014 Rumia)

SP w składzie:

Adrianna Gromadzka

Nadia Kołakowska

Julia Bohm

Agnieszka Ligier

Agnieszka Topolewska

Gabriela Tęczar

Emilia Rożkowska

Anastazja Kołakowska

Agnieszka Rembalska

Wiktoria Lisińska

Gimnazjum w składzie:

Zofia Kreft

Katarzyna Rumanowska

Sandra Runowicz

Julia Zajączkowska

Zofia Świątek

Julia Specht

Martyna Wiśniewska

Alicja Wasiak

Monika Grzenkowska

Marta Mączka

Justyna Formella

Opiekun: J. Skrzyńska

Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców (21.10.2014 Rumia)

I MIEJSCE

Kacper Musiński (IVB) – 25 m stylem grzbietowym

Karolina Posańska (IVA) - 25 m stylem grzbietowym oraz 25 m stylem klasycznym

Igor Wojewski (IVB) – 25 m stylem klasycznym oraz 25 m stylem dowolnym

II MIEJSCE

Kacper Musiński (IVB) – 25 m stylem klasycznym

III MIEJSCE

Mikołaj Jakubowski (IVA) – 25 m stylem grzbietowym

Nadia Kołakowska (IVB) – 25 m stylem dowolnym

Wiktor Trylski (VA) – 50 m stylem klasycznym oraz 50 m stylem dowolnym

Opiekun: J. Skrzyńska

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców (29.10.2014 Gniewino)

Karolina Posańska (IVA) I miejsce – 25 m stylem grzbietowym oraz I miejsce - 25 m stylem klasycznym

Kacper Musiński (IVB) I miejsce – 25 m stylem klasycznym oraz II miejsce - 25 m stylem grzbietowym

Igor Wojewski ( IVB) II miejsce - 25 m stylem klasycznym oraz II miejsce - 25 m stylem dowolnym

Opiekun: J. Skrzyńska

Wojewódzkie Finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym (20.11.2014 Kwidzyń)

I MIEJSCE

KAROLINA POSAŃSKA - 25 M STYLEM KLASYCZNYM

III MIEJSCE

KAROLINA POSAŃSKA- 25 M STYLEM GRZBIETOWYM

KACPER MUSIŃSKI – 25 M STYLEM KLASYCZNYM

KACPER MUSIŃSKI – 25 M STYLEM GRZBIETOWYM

IV MIEJSCE

IGOR WOJEWSKI – 25 M STYLEM KLASYCZNYM

Opiekun: J. Skrzyńska

Miejskie i Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Sztafetach Pływackich (9.01.2015 Rumia)

Zuzanna Marcyniuk

Adrianna Gromadzka

Nadia Kołakowska

Karolina Posańska

Agnieszka Ligier

Agnieszka Topolewska

Maja Skoczke

Anastazja Kołakowska

Jan Śniadach

Kajetan Bieliński

Igor Wojewski

Kacper Musiński

Wiktor Trylski

Franciszek Kowalczyk

Stanisław Reszka

Jan Szulc

Drużyna dziewcząt na etapie miejskim zajęła II miejsce, a na etapie Powiatowym IV miejsce Reprezentacja chłopców zarówno na etapie Miejskim, jak i Powiatowym uzyskała III miejsce

Opiekun: J. Skrzyńska

VI Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych w pływaniu ( 3.06.2015 Rumia)

I MIEJSCE

Antoni Czapliński (IIb) -25 m stylem grzbietowym

Zuzanna Marcyniuk( IIIa) – 25 m stylem grzbietowym

Kajetan Bieliński (IIIa) – 25 m stylem grzbietowym

Karolina Posańska (IVa) – 25 m stylem klasycznym oraz 25 m stylem dowolnym

Kacper Musiński (IVb) – 25 m stylem grzbietowym oraz 25 m stylem dowolnym

Igor Wojewski – 25 m stylem klasycznym

II MIEJSCE

Maja Miotke (IIb) - 25 m stylem grzbietowym oraz 25 m stylem dowolnym

Kajetan Bieliński (IIIa) – 25 m stylem dowolnym

Igor Wojewski (IVb) – 25 m stylem dowolnym

Adrianna Gromadzka (IVb) – 25 m stylem grzbietowym

Anastazja Kołakowska (VIb) - 25 m stylem grzbietowym

III MIEJSCE

Antoni Czapliński (IIb) - 25 m stylem dowolnym

Adrianna Duda ( IIIb) – 25 m stylem grzbietowym

Nadia Kołakowska (IVb) – 25 m stylem klasycznym oraz 25 m stylem dowolnym

Stanisław Reszka (VIb) – 25 m stylem klasycznym oraz 25 m stylem dowolnym

Opiekun: J. Skrzyńska