Ekologiczne Gimnazjum Społeczne w Rumi

Aktualności Szkolna codzienność Osiągnięcia Organizacja rok. szk. Odyseja Umysłu Koło biblijne Terapia pedagogiczna Pedagog szkolny Rekrutacja Wolontariat Ekologia Gazetka szkolna Sala gimnastyczna Absolwenci Piszą o nas Polecamy strony Archiwum aktualności Archiwum osiągnięć

Osiągnięcia 2011/12


Egzaminy zewnętrzne: egzamin gimnazjalny, Operon | Certyfikaty FCE | Konkursy: Laureaci, Finaliści | Sukcesy sportowe | Stypendyści | EWD | ECDL


Rok szkolny: 2010/11 | 2011/12 | 2012/13


 

 

Odyseja Umysłu

 

VI miejsce w świecie


I miejsce w Polsce


Problem „Uczeni na tropie”
Grupa wiekowa II


Aleksandra Gładka Kamil Topolewski
Zuzanna Wojtczak Ivo Skoczke
Oliwia Krauze Jakub Stefański
Marek Topolewski

Trenerki: Mariola i Monika Jurkiewicz, Sylwia Topolewska

 

 



Laureaci

 

Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych


dla uczniów gimnazjów

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ROZALIA KITOWSKA III G - II miejsce
KONRAD MATYNIA III G - IV MIEJSCE

Opiekun:Ewa Paciorek

 

 
WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY
OLGA GRUDNIAK IIG - II MIEJSCE
MARTYNA ROJEK III G - IV MIEJSCE
Opiekun: A. Olejniczak

 

 

 

Finaliści


Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych


dla uczniów gimnazjów

 


WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Martyna Rojek IIIG

Opiekun: E. Paciorek


WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

Bartłomiej Łobocki IIIG

Opiekun: K. Ludka

 

 

 


 

VIII POWIATOWA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Martyna Chmielecka - III miejsce
Opiekun: J. Heimowska

 

MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Natalia Damps - I miejsce
Marek Topolewski - III miejsce
Opiekun: J. Heimowska

 


V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNO - JĘZYKOWY

Hanna Świątek - I miejsce
Kamil Topolewski - I miejsce
Opiekun: A. Tęczar, K. Ludka

 

EUROPEJSKI CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI KOMPUTEROWYCH

Uzyskali Certyfikat ECDL:
Oliwia Krauze
Olga Grudniak
Marek Topolewski
Agata Biniecka

Egzaminy cząstkowe zdali:
Kamil Topolewski
Błażej Laskowski
Patrycja Brzozowska
Michał Tomkowicz
Wiktoria Słowy
Justyna Formella
Julia Zajączkowska
Filip Adamus
Opiekun: K. Ludka


VIII MIEJSKI KONKURS GRAMATYCZNY Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW W RUMI

Radosław Pietkun - I miejsce
Michał Tomkowicz - III miejsce
Joanna Walczak - IV miejsce
Zuzanna Harmacińska - VI miejsce
Opiekun: J. Tańska, A. Syldatk

 

XII MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Zuzanna Harmacińska - II miejsce
Martyna Rojek - IV miejsce
Opiekun: A. Syldatk

 

POWIATOWY KONKURS LITERACKI „MÓJ REGION – MOJA MAŁA OJCZYZNA” DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Tomasz Lewańczyk - II miejsce
Sonia Męczkowska - III miejsce
Opiekun: A. Syldatk

 


MIEJSKI KONKURS CHEMICZNY DLA KLAS II GIMNAZJUM

Olga Grudniak - II miejsce
Marek Topolewski - IV miejsce
Opiekun: L. Grychta


WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Etap rejonowy
Bartosz Pilecki - XVI miejsce
Jakub Borowicki - XVIII miejsce
Opiekun: D. Dąbrowska


I EDYCJA KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Konrad Matynia - I miejsce
Rozalia Kitowska - II miejsce
Martyna Rojek - IV miejsce
Opiekun: E. Paciorek

 

FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH

FCE uzyskali:
Rozalia Kitowska IIG
Konrad Matynia IIG
Martyna Rojek II G
Sonia Męczkowska IIG
Bartek Łobocki II G
Opiekun: E. Paciorek


WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „MAŁA MATURA”

Sonia Męczkowska – II miejsce (poziom rozszerzony)

Opiekun: E. Paciorek

 


TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ PARKI NARODOWE


Filip Adamus - III miejsce
Martyna Chmielecka - III miejsce
Natalia Damps - III miejsce

Opiekun: A. Olejniczak, D. Dąbrowska

 

WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,Nekropolie Pomorza”

Mateusz Gruszka – wyróżnienie
Opiekun: M. Jasiński

 

MIEJSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,Pozwólmy dzieciom się bawić …”

Mateusz Gruszka – I miejsce
Opiekun: M. Jasiński

 

MIEJSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,Rumia jednym okiem”

Mateusz Gruszka – I miejsce
Opiekun: M. Jasiński


MIEJSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,Metafizyczne piękno”
Nikola Grząska – I miejsce
Marta Lewińska – III miejsce
Magda Biniecka – III miejsce
Opiekun: M. Jasiński