Aktualna oferta zajęć dodatkowych w klasach 0-IV

Nadrzędna kategoria: ROOT
Kategoria: Aktualności
Utworzono: poniedziałek, 04 listopada 2019 04:23

L.P

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA, KLASY

GODZINY ZAJĘĆ

 

KOŁO PLASTYCZNE   ,,MAŁY ARTYSTA”

Poniedziałek kl. IA

                   kl. IB

12.35- 13.20

13.35- 14.20

 

ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE

Poniedziałek kl. 0A, 0B zamiennie

13.35- 14.20

 

AKTYWNE CZYTANIE SPOTKANIE   Z BAJKĄ

Poniedziałek kl. 0A, 0B zamiennie

13.35- 14.20

 

KOŁO CERAMICZNE

Poniedziałek kl gr1/ gr 2 zamiennie

Czwartek gr 3

              gr 4

13.35- 14.20

12.35- 13.20

13.35- 14.20

 

KOŁO J. ANGIELSKIEGO

Poniedziałek kl. IIIA, IIIB

       kl. IVA

środa kl. IVB

czwartek kl. IVA

13.35- 14.20

13.35- 14.20

12.35- 14.20

12.35- 13.20

 

KOŁO MUZYCZNE

Poniedziałek kl. III - VIII

13.35 - 14.20

 

PROGRAMOWANIE W BALTIE

Poniedziałek kl. III-IV

14.30 - 15.15

 

KOŁO MATEMATYCZNE

Wtorek kl. IV

14.30 - 15.15

 

KOŁO TANECZNE

Wtorek kl. IIA, IIB

Czwartek kl. III, IV

13.35- 14.20

14.20 - 15.10

 

KULINARKI

Wtorek kl. IIIA, IIIB zamiennie

13.35- 15.15

 

COŚ Z NICZEGO

Wtorek kl.0B

               Kl. 0A

12.35- 13.20

13.35- 14.20

 

KARATE

Wtorek kl. I-III

14.30-16.00

 

GRA NA   GITARZE

Wtorek, czwartek

ustalenia indyw.

12.30-15.30

 

PIŁKA NOŻNA

środa kl. I – III

       kl. 0- I

czwartek kl. III gr zaawans.

12.35- 13.20

13.35- 14.20

14.30 - 16.00

 

KOŁO SZYCIA   EKOLUDEK

środa kl. IA, IB

kl. IIA, IIB

13.35- 14.20

13.35- 14.20

 

KOŁO MAŁEGO   EKOLOGA

środa kl. I – II

12.35- 13.20

 

KOŁO MATEMATYCZNE

środa kl. IIIA

14.30 - 15.15

 

KOŁO PLASTYCZNE     MAŁY LEONARDO

środa kl. 0A, 0B zamiennie

13.35- 14.20

 

SZACHY

Środa kl. IIA, IIB

Kl. 0A, 0B

Kl. IA, IB

Kl. III, IV

12.50-13.25

13.30-14.05

14.10-14.45

14.45-15.20

 

EKSPERYMENTY

Środa kl. 0 - II

14.25- 15.10

 

GRY PLANSZOWE

Czwartek kl. IIIA, IIIB

kl. IIA, IIB

kl. 0A, 0B

12.35- 13.20

13.35- 14.20

13.35- 14.20

 

SPOTKANIE Z BAJKĄ

Czwartek kl. IA, IB

13.35- 14.20

 

WARSZTATY ODYSEJOWE

Dodatkowo płatne

Czwartek kl. IA

         kl. IB

                   kl. IIA, IIB

12.35- 13.20

13.35- 14.20

14.25 - 15.15

 

KOŁO TEATRALNE

Piątek kl. I-III

12.35- 13.20

 

BASEN

Piątek kl. IA, IB, IIA, IVB

Kl. 0A, 0B, IIIB,

Kl. IIA, IIB, IVA

12.35-15.15

13.30-16.00

14.15 - 16.30

 

KOŁO MATEMATYCZNE KANGUR

Sobota kl. II A

 8.15-9.45

 

GRAFOMOTORYKA

Środa kl. II, III

Czwartek kl. 0-I

13.35 - 14.20

14.25 - 15.15

 

TERAPIA PEDAGOGICZNA

poniedziałek-czwartek

wtorek - dyżur dla rodziców

spotkania indywidualnie uzgadniane

8.00- 9.00

 

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

poniedziałek-piątek

spotkania indywidualnie uzgadniane

 

PEDAGOG SZKOLNY

poniedz.

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.00 - 13.00

11.30 - 17.00

Dyżur dla rodziców 15.15 - 17.00

8.00 - 15.15

8.00 - 11.00

Dyżur dla rodziców

8.00 - 14.00

 

PSYCHOLOG SZKOLNY

Wtorek

Czwartek

8.20 - 14.20

10.15 - 15.15

 

NAUKA GRY NA PIANINIE -dodatkowo płatna

spotkania indywidualnie uzgadniane