Copyright 2020 - Custom text here

Akcja charytatywna

Szanowni Państwo,

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, czteroosobowa reprezentacja naszej społeczności szkolnej, w której skład wchodzą Rodzice i Nauczyciele, weźmie udział w charytatywnym biegu Erasmus+ na rzecz Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”.
 
 

Cały dochód z opłat startowych zostanie przeznaczony na wsparcie innowacyjnego projektu WalkCamp Fundacji Jaśka Meli - Poza Horyzonty, skierowanego do osób po amputacjach.
 
Prosimy Państwa o wsparcie tego szczytnego celu. Przy wejściu do Szkoły pojawiła się puszka, do której będzie można przekazywać datki pieniężne na rzecz osób po amputacjach. Zbiórka pieniędzy będzie prowadzona do piątku 14 września.
 
Do biegowego pojedynku stanie blisko 700 osób, biegnąc w 4-osobowych sztafetach. Każda sztafeta ma za zadanie przebiec 25 okrążeń na płycie Stadionu Narodowego, co daje łączny dystans około 8,5 km.
Organizatorami całego wydarzenia są: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
 
Bieg odbędzie się na PGE Narodowym 29 września 2018 r.
 
 
Bieg będzie miał charakter międzynarodowy: na starcie staną drużyny z zagranicy, a w organizacji i zabezpieczeniu imprezy pomagać będą wolontariusze z wielu krajów.
Get started with blogging on howtostartblogging.com
f t g m

Kontakt z nami

ul. Kujawska 8A

84-230 Rumia

       tel. 505 558 698

 

tel/fax: (58) 671-13-92

e-mail: ess.rumia@wp.pl