Copyright 2020 - Custom text here

Nowości w naszej Szkole :)) zawitają od września

Już od września uczniowie z klas VII SP oraz II i III Gimnazjum będą mieli możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów podczas dodatkowych zajęć:

 

KOŁA FILMOWEGO

 

GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

 

MODELARSTWA

 

ROBOTYKI

 

 

 

INKUBATOR FILMOWY

 

Już od września uczniowie z klas VII SP oraz II i III gimnazjum będą mieli możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów podczas zajęć Koła filmowego prowadzonego przez p. Beatę Wysocką - Turek w naszej szkole. Oprócz projektów filmowych zaplanowane są wyjazdy na festiwale oraz warsztaty z profesjonalistami w Gdyńskim Centrum Filmowym. Podczas zajęć młodzież będzie korzystać z nowoczesnego sprzętu filmowo- fotograficznego, więc zapowiada się bardzo ciekawie i kreatywnie.

Już dziś zachęcamy wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w wakacyjnym konkursie filmowym - INKUBATOR FILMOWY. Uczestnicy konkursu będą mieć pierwszeństwo w przyjęciu do koła, a autorzy najlepszych 3 prac mogą dodatkowo liczyć na nagrody :)

Temat dowolny! Jedyny wymóg to przedział czasowy - od 60 do 120 sekund filmu.

Na prace czekamy do 15 września - można je przesyłać na beata.eko@onet.pl lub dostarczyć osobiście do p. Beaty Wysockiej - Turek.

 

 

 

GRAFIKA KOMPUTEROWA

 

Lubicie komputery? Wszystkich sympatyków z klas VII SP i Gimnazjum zapraszamy już dziś na wyjątkowe zajęcia z Grafiki komputerowej, które od września poprowadzi w naszej szkole P. Jarosław Affelt. Uczniowie poznają m.in. tajniki tworzenia animacji, efektów video i 3D, a także Blendera i Gimpa wykorzystywanych zarówno do zaawansowanej obróbki fotografii jak i grafik na potrzeby Internetu lub filmu.

 

 

ROBOTYKA

 

Jeśli interesuje Was matematyka, fizyka oraz budowa i zasady działania różnych maszyn, zapraszamy na wyjątkowe zajęcia z robotyki.

Już od września pod okiem p. Jarosława Affelt nasi uczniowie z klas VII SP oraz gimnazjum będą mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności z zakresu budowania i programowania robotów oraz konstruowania własnych maszyn.

Co w planach? Sprawdźcie sami :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=8E_tdy8BzpM

 

 

Oj będzie się działo! Warto być u nas od września :)

 

 

Nie może Cię to ominąć - zapraszamy!

 

 

 

f t g m

Kontakt z nami

ul. Kujawska 8A

84-230 Rumia

       tel. 505 558 698

 

tel/fax: (58) 671-13-92

e-mail: ess.rumia@wp.pl