Copyright 2018 - Custom text here

Kadra

Nasza Szkoła szczyci się ogromnym zaangażowaniem, niebywałym doświadczeniem oraz niespotykaną charyzmą swoich nauczycieli.

Pod okiem wybitnych pedagogów, którzy nie szczędzą sił, czasu oraz zaangażowania dzieci oraz młodzież odkrywają tajniki nauki z różnych dziedzin.

kadra ESS

W naszej Szkole pracują pasjonaci, o najwyższych kwalifikacjach, których celem jest stworzyć jak najlepsze warunki do kształcenia każdemu z naszych uczniów.

Ta ciężka praca , co roku przynosi efekty w postaci najwyższych wyników z egzaminów zewnętrznych organizowanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną oraz czołowe miejsca w ogólnopolskich, powiatowych konkursach!!!


Ponadto nasi nauczyciele zarażają swoimi pasjami, zainteresowaniami uczniów, dzięki czemu młodzi ludzie mogą zdobywać nowe umiejętności, poznawać samych siebie!!!


Rozwijanie umiejętności wokalnych pod okiem p. Basi w szkolnym chórze, występowanie w różnego rodzaju przedstawieniach teatralnych (regularnie odbywają się próby dwóch zespołów – p. Joli i p. Grażynki, ponadto organizowane są występy indywidualne klas), nauka szycia z p. Dorotką, gotowania z p. Małgosią i p. Anią, można także u p. Krysi poczuć się jak prawdziwy Picasso, u p. Andrzeja nauczyć się, że unihokej także jest dla dziewcząt lub zdobyć czarny pas w karate. To tylko niewielka cząstka tego czego uczą nauczyciele naszej Szkoły.

 

Nazwisko i Imię

  Przedmiot

Affelt  Jarosław

robotyka, grafika komputerowa

Bernuy Kotlenga Gladys

język hiszpański

Burkowska Monika

historia

Brzozowski Krzysztof

muzyka

Ciesielski Tomasz

nauczyciel gry w szachy

Dąbrowska Danuta

geografia

Dettlaff Aleksandra

język angielski

Domańska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Grychta Lidia

chemia

Heimowska Joanna

matematyka

Hołownia Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Jasiński Marek

fizyka

Jurkiewicz Mariola

edukacja wczesnoszkolna

Kacprzycka Dorota

język angielski

Karpierz-Marek Iwona

edukacja wczesnoszkolna

Kaszubowska Ewa

matematyka

Kosicka Monika

język angielski

Kotlewska  Anna

edukacja wczesnoszkolna

Kuczyńska Małgorzata

język angielski

Kurowska Hanna

religia

Ludka Katarzyna

informatyka, robotyka

Mackiewicz Dorota

nauczyciel świetlicy

Młynarczak Kamilla

edukacja wczesnoszkolna

Niedzwiedzka Izabela

pedagog

Okupniak Liliana

język angielski

Olejniczak Agnieszka

biologia

Paciorek-Jurczyk Ewa

język angielski

Pomieczyńska Krystyna

plastyka/technika

Rybińska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Rybiński Andrzej

wychowanie fizyczne

Skrzyńska Justyna

wychowanie fizyczne

Skrzypińska Aleksandra

język niemiecki

Staszewska Jolanta

przyroda

Syldatk Aleksandra

jezyk polski

Szarmach Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Szweda Magdalena

psycholog

Tańska Jolanta

język polski

Tomaszewski Dariusz

nauczyciel gry na gitarze

Teczar Andrzej

jezyk angielski

Walkiewicz Grażyna

bibliotekarz

Wiśniewska Barbara

edukacja wczesnoszkolna

Woźniak Michał

język polski

Wysocka-Turek Beata

język polski

Zielke-Orlicka Kinga

matematyka

Nazwisko i Imię

  Przedmiot

Affelt  Jarosław

robotyka, grafika komputerowa

Bernuy Kotlenga Gladys

język hiszpański

Burkowska Monika

historia

Brzozowski Krzysztof

muzyka

Ciesielski Tomasz

nauczyciel gry w szachy

Dąbrowska Danuta

geografia

Dettlaff Aleksandra

język angielski

Domańska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Grychta Lidia

chemia

Heimowska Joanna

matematyka

Hołownia Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Jasiński Marek

fizyka

Jurkiewicz Mariola

edukacja wczesnoszkolna

Kacprzycka Dorota

język angielski

Karpierz-Marek Iwona

edukacja wczesnoszkolna

Kaszubowska Ewa

matematyka

Kosicka Monika

język angielski

Kotlewska  Anna

edukacja wczesnoszkolna

Kuczyńska Małgorzata

język angielski

Kurowska Hanna

religia

Ludka Katarzyna

informatyka, robotyka

Mackiewicz Dorota

nauczyciel świetlicy

Młynarczak Kamilla

edukacja wczesnoszkolna

Niedzwiedzka Izabela

pedagog

Okupniak Liliana

język angielski

Olejniczak Agnieszka

biologia

Paciorek-Jurczyk Ewa

język angielski

Pomieczyńska Krystyna

plastyka/technika

Rybińska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Rybiński Andrzej

wychowanie fizyczne

Skrzyńska Justyna

wychowanie fizyczne

Skrzypińska Aleksandra

język niemiecki

Staszewska Jolanta

przyroda

Syldatk Aleksandra

jezyk polski

Szarmach Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Szweda Magdalena

psycholog

Tańska Jolanta

język polski

Tomaszewski Dariusz

nauczyciel gry na gitarze

Teczar Andrzej

jezyk angielski

Walkiewicz Grażyna

bibliotekarz

Wiśniewska Barbara

edukacja wczesnoszkolna

Woźniak Michał

język polski

Wysocka-Turek Beata

język polski

Zielke-Orlicka Kinga

matematyka

f t g m

Kontakt z nami

ul. Kujawska 8a

84-230 Rumia

 

tel/fax: (58) 671-13-92

e-mail: ess.rumia@wp.pl