Copyright 2018 - Custom text here

Certyfikaty FCE i CEA

Certyfikat FCE i CEA uzyskali uczniowie:

ROK SZKOLNY 2014/2015 (FCE)

Michał Milówka – A

Hanna Sobocińska – B

Helena Strzelka - B

Opiekun: A. Tęczar

ROK SZKLONY 2013 / 2014 (FCE)

Aleksandra Gładka – A

Piotr Węsiora – A

Zuzanna Wojtczak – B

Jakub Stefański – B

Iwo Skoczke – B

Adam Trędowicz – B

Michał Tomkowicz – B

Radosław Pietkun – C

Filip Kalisz - C

Opiekun: A. Tęczar

ROK SZKOLNY 2012 / 2013 (FCE)

Filip Adamus

Marek Topolewski

Opiekun: E. Paciorek

ROK SZKOLNY 2011 / 2012 (FCE)

Rozalia Kitowska IIG

Konrad Matynia IIG

Martyna Rojek II G

Sonia Męczkowska IIG

Bartek Łobocki II G

Opiekun: E . Paciorek

ROK SZKOLNY 2010 / 2011 (FCE)

Marcel Kawiński

Aleksander Tomczak

Aleksandra Cymbaluk

Jarosław Bielecki

Adriana Rączkowska

Zofia Tykwińska

Opiekun: A. Tęczar

ROK SZKOLNY 2009 / 2010 CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH (CAE) UZYSKALI:

Wioleta Kitowska

Grzegorz Orski

Krzysztof Zabiegliński

Opiekun: E. Paciorek

ROK SZKOLNY 2008 / 2009 (FCE)

Klasa II gimnazjum

Magdalena Bernisz

Agnieszka Bury

Olga Guść

Mikołaj Mizak

Zuzanna Zbela

Opiekun: A. Tęczar

Klasa III gimnazjum

Daniel Adamczak

Justyna Chmielecka

Paweł Damps

Oskar Jórczak

Daniela Sadło

Marcin Stojanowski

Opiekun: E. Paciorek

ROK SZKOLNY 2007 / 2008 (FCE)

Klasa III gimnazjum

Klaudia Tuszer

Szymon Czajkowski

Piotr Piórkowski

Karolina Cymbaluk

Filip Rojek

Opiekun: A. Tęczar

Klasa II gimnazjum

Krzysztof Zabiegliński

Grzegorz Orski

Wioleta Kitowska

Opiekun: E. Paciorek

ROK SZKOLNY 2006 / 2007

Klasa II gimnazjum

Klaudia Tuszer

Karolina Cymbaluk

Filip Rojek

Szymon Czajkowski

Opiekun: A. Tęczar

ROK SZKOLNY 2005/2006

Joanna Salawa kl. III

Rafał Piwowarczyk kl. II

Rafał Wyszomirski kl. II

Bartosz Król kl. III

Patrycja Brechelke kl. II

Iwona Daleka kl.II

Paulina Erecińska kl. II

Martyna Gruszka kl.II

Tomasz Heinowski kl.II

Aleksandra Kasprzyk kl.II

Adam Tomaszewski kl.II

Opiekun: E. Paciorek

ROK SZKOLNY 2004 / 2005

Klasa III gimnazjum

Sara Wojewódzka

Olga Mizak

Maciej Ledke

Milena Tetzlaff

Agnieszka Mucha

Marcin Łuciów

Opiekun: A. Tęczar

ROK SZKOLNY 2003 / 2004

Katarzyna Orzołek

Katarzyna Stępniewska

Joanna Żurek

Grzegorz Mielewczyk

Marcin Stencel

Opiekun: E. Paciorek

ROK SZKOLNY 2002/2003

Aleksandra Renda

Marta Jonek

Krystian Daleki

Damian Hebel

Jarosław Dylewski

Marcin Franiak

Opiekun: E. Paciorek

ROK SZKOLNY 2001 / 2002 CERTYFIKAT FCE UZYSKAŁO 31% ABSOLWENTÓW:

Hanna Orłowska

Piotr Górski

Delfina Stachowiak

Krzysztof Wojtanowicz

Dawid Kwidziński

Opiekun: E. Paciorek

ROK SZKOLNY 1999 / 2000 CERTYFIKAT FCE UZYSKAŁO 23% ABSOLWENTÓW:

Maciej Dietrich

Jacek Gomulski

Hanna Laskowicz

Michał Matyśniak

Wojciech Sołdan

Joanna Schultz

Kamil Wiśniewski

Opiekun: A. Tęczar

ROK SZKOLNY 1998 / 1999 CERTYFIKAT FCE UZYSKAŁO 23% ABSOLWENTÓW:

Piotr Orłowski

Aneta Piasecka

Olga Romanowska

Łukasz Stępniewski

Dorota Żurek

Opiekun: E. Paciorek

f t g m

Kontakt z nami

ul. Kujawska 8a

84-230 Rumia

 

tel/fax: (58) 671-13-92

e-mail: ess.rumia@wp.pl