Copyright 2018 - Custom text here

Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2013/14

XXIX Bieg Pokoju
w kat. Chłopców starszych rocznik 2000/2001
na dyst. 700m

Wojciech Bartusch - IV miejsce

Opiekun: A. Rybiński

MIEJSKA GIMNAZJADA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

I miejsce

Drużyna dziewcząt EGS

Opiekun: A. Rybiński

POWIATOWA GIMNAZJADA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

III miejsce

Drużyna dziewcząt EGS:

Wiktoria Słowy

Aleksandra Gładka

Zuzanna Wojtczak

Nikola Nowosad

Patrycja Brzozowska

Agnieszka Lewińska

Marta Mączka

Anna Dettlaff

Alicja Wasiek

Opiekun: A. Rybiński

Rok szkolny 2012/13

NAJLEPSI SPORTOWCY EGS
Wiktoria Słowy - kl. II G
Kamil Topolewski - kl. I G

POWIATOWA GIMNAZJADA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

II miejsce
Drużyna dziewcząt -

Wiktoria Słowy
Aleksandra Gładka
Sophia Lidzbarska
Natalia Damps
Olga Grudniak
Klaudia Hinz
Zuzanna Wojtczak
Nikola Nowosad
Patrycja Brzozowska
Agnieszka Lewińska
Anna Detlaff
Joanna Walczak

Opiekun: A. Rybiński

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

II miejsce

Drużyna dziewcząt:

Karolina Biniecka
Marta Mączka
Lena Sikorska
Wiktoria Lisińska
Agnieszka Rembalska
Anna Rozmysłowicz
Kornelia Krauze

Opiekun: A. Rybiński

Rok szkolny 2011/12

 MISTRZOSTWA RUMI W LEKKIEJ ATLETYCE

Piotr Rybiński – I miejsce w biegu na 1000m
Agnieszka Jastrzębska – I miejsce w biegu na 600m
Wiktoria Słowy – I miejsce w biegu na 600m
Kamil Topolewski – III miejsce w biegu na 1000m
Piotr Kordowski – III miejsce w biegu na 1000m

Opiekun: A. Rybiński

NAJLEPSI SPORTOWCY EGS
Wiktoria Słowy - kl. I G 
Jakub Mański - kl. I G

POWIATOWA GIMNZJADA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Drużyna dziewcząt EGS - II miejsce

Maria Klawonn
Joanna Walczak
Olga Grudniak
Klaudia Hinz
Sophie Lidzbarska
Natalia Damps
Wiktoria Słowy
Nikola Nowosad
Aleksandra Gładka
Zuzanna Wojtczak
Opiekun: A. Rybiński


MISTRZOSTWA RUMI W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 

Gimnazjum
Olga Grudniak – 2 miejsce stylem klasycznym
Opiekun: A. Rybiński

WOJEWÓDZKIE ZAWODY HALOWE W ŁUCZNICTWIE

Martyna Chmielecka - III miejsce

Rok szkolny 2010/11

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Drużyna dziewcząt PESS - I miejsce

Wiktoria Słowy 
Nikola Nowosad
Zuzanna Wojtczak 
Aleksandra Gładka
Patrycja Brzozowska 
Martyna Zasadzińska
Agnieszka Jastrzemska 
Ewa Kreft

Opiekun: A. Rybiński

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Drużyna dziewcząt PESS - I miejsce
Opiekun: A. Rybiński

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Drużyna dziewcząt PESS - I miejsce
Opiekun: A. Rybiński

XXXIX FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Drużyna dziewcząt PESS - III miejsce
Opiekun: A. Rybiński

MIEJSKA GIMNAZJADA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Drużyna dziewcząt PESS - I miejsce
Opiekun: A. Rybiński

POWIATOWA GIMNAZJADA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Drużyna dziewcząt PESS - V miejsce
Opiekun: A. Rybiński

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Drużyna chłopców PESS - I miejsce

Piotr Kordowski
Jakub Mański
Ivo Skoczke
Marcin Kaczanowski
Kamil Topolewski
Łukasz Turzyński
Tomasz Turzyński
Adam Jakubiak
Piotr Rybiński
Jan Jurkiewicz

Opiekun: A. Rybiński

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Drużyna chłopców PESS - II miejsce
Opiekun: A. Rybiński

MIEJSKIE IGRZYSKA W PŁYWANIU

I MIEJSCE 
PAMELA LEWANCZYK - 50 M ST. GRZBIETOWYM

II MIEJSCE
WIKTOR TRYLSKI - 25 M ST. GRZBIETOWYM
PIOTR RYBIŃSKI - 25 M ST. DOWOLNYM
MAGDALENA KUJOTH - 50 ST. KLASYCZNYM

III MIEJSCE
PIOTR BŁAŃSKI - 25 M ST. GRZBIETOWYM
EWA KREFT - 50 M ST. DOWOLNYM
ZUZANNA WOJTCZAK - 50 M ST. GRZBIETOWYM
OLGA GRUDNIAK - 50M ST. KLASYCZNYM

WSZYSCY OTRZYMALI AWANS DO POWIATU

POWIATOWE IGRZYSKA W PŁYWANIU (GNIEWINO)

III MIEJSCE
PIOTR BŁAŃSKI 25 M ST. GRZBIETOWYM
PIOTR RYBIŃSKI 25 M ST. DOWOLNYM

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W PŁYWANIU

Piotr Rybiński – XIV miejsce stylem dowolnym
Piotr Błański – XV miejsce stylem grzbietowym

TURNIEJ PŁYWACKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

I MIEJSCE KAT.1-3

ZUZANNA PRZYBYŁOWICZ - 25 M NA PLECACH
PIOTR BŁAŃSKI - 25 M NA PLECACH
ANNA BOŻEŃSKA - 25 M NA BRZUCHU
WIKTOR TRYLSKI - 25 M NA BRZUCHU

I MIEJSCE KAT. 4-6
PRZEMYSŁAW BOŻEŃSKI - 50 M ST. GRZBIETOWYM
EWA KREFT - 50 M ST. DOWOLNYM
JAKUB BŁAŃSKI - 50 M ST. DOWOLNYM

I MIEJSCE KAT. GIMNAZJUM
OLGA GRUDNIAK 50 M ST. DOWOLNYM
MARCEL KAWIŃSKI 50 M ST. DOWOLNYM
PAMELA LEWANCZYK 50 M ST. GRZBIETOWYM
OLGA GRUDNIAK 50 M ST. KLASYCZNYM
MARCEL KAWIŃSKI 50 M ST. KLASYCZNYM

W SZTAFECIE RODZINNEJ

I miejsce zdobyła KORNELIA KRAUZE Z TATĄ

II miejsce zdobył JAKUB BŁAŃSKI Z MAMĄ

III miejsce zdobył WIKTOR TRYLSKI Z TATĄ

MISTRZYNIĄ SZKOŁY W PŁYWANIU ZOSTAŁA OLGA GRUDNIAK Z KLASY I G

MISTRZEM SZKOŁY ZOSTAŁ WIKTOR TRYLSKI Z KLASY IA

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO CHŁOPCÓW ROCZNIK 2000 I MŁODSI W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM

Piotr Błański - III miejsce

II MISTRZOSTWA RUMI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

w kategorii wiekowej: Rocznik 2001

Piotr Błański 
I miejsce - w konkurencji: 25m stylem dowolnym
I miejsce - w konkurencji: 25m grzbietem

Sztafeta klas I-III 
dla drużyny z PESS 
I miejsce - w konkurencji: 25m klasycznym

Rok szkolny 2009/10

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ UNIHOKEJA W KAT. CHŁOPCÓW

Drużyna chłopców - II miejsce

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Drużyna chłopców - III miejsce

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Drużyna dziewcząt - I miejsce

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Drużyna dziewcząt - III miejsce

POMORSKA LIGA UNIHOKEJA W KATEGORII MŁODZICZEK

Drużyna dziewcząt - II miejsce

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ UNIHOKEJA O GRAND PRIX GDAŃSKA W KATEGORII MŁODZICZEK

Drużyna dziewcząt - VIII miejsce

Drużyna dziewcząt unihokeja:

Patrycja Brzozowska
Natalia Damps
Aleksandra Gładka
Olga Grudniak
Klaudia Hinz
Iga Kołodziejska
Sophie Lidzbarski
Nicola Nowosad
Wiktoria Słowy
Joanna Walczak
Zuzanna Wojtczak

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pływaniu

# Ewa Kreft - I miejsce (styl dowolny)
# Ewa Kreft - 
I miejsce (styl grzbietowy)
# Mateusz Niewiadomski - 
I miejsce (styl dowolny)
# Mateusz Niewiadomski - 
I miejsce (styl grzbietowy)
# Oktawia Cirocka - 
I miejsce
# Natalia Damps - 
II miejsce
# Olga Grudniak - 
III miejsce
# Zuzanna Wojtczak - 
III miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pływaniu

# Ewa Kreft - I miejsce (styl dowolny)
# Ewan Kreft - 
I miejsce (styl grzbietowy)
# Mateusz Niewiadomski - 
I miejsce
# Pamela Lewanczyk - 
III miejsce

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pływaniu

# Mateusz Niewiadomski - V miejsce
# Ewa Kreft - 
VII miejsce

Miejskie Sztafety Pływackie Szkół Podstawowych

Reprezentacja dziewcząt : III MIEJSCE
1. Marta Mączka
2. Zuzanna Zabieglińska
3. Ewa Kreft
4. Agnieszka Jastrzębska
5. Zuzanna Wojtczak
6. Aleksandra Gładka
7. Olga Grudniak
8. Natalia Damps

Reprezentacja chłopców : III MIEJSCE
1. Jakub Błański
2. Wojciech Bartusch
3. Mateusz Niewiadomski
4. Kamil Topolewski
5. Przemysław Bożeński
6. Ivo Skoczke
7. Marek Topolewski
8. Maciej Kapicki

Pierwsze Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych w pływaniu

1. Wiktor Trylski - I miejsce
2. Piotr Błański -
 I miejsce
3. Piotr Błański - 
I miejsce
4. Anna Bożeńska - 
I miejsce
5. Przemysław Bożeński - 
I miejsce
6. Damian Rzeszowski -
II miejsce
7. Konrad Naskręt - 
II miejsce
8. Kornelia Krauze - 
II miejsce
9. Martyna Wiśniewska - 
III miejsce
10. Ewa Kreft - 
III miejsce
11. Marta Mączka - 
III miejsce
12. Nikodem Bianga -
 III miejsce

II miejsce w sztafecie w składzie:
1. Wiktor Trylski 
2. Anna Bożeńska
3. Jakub Błański 
4. Marta Mączka

 

Sukcesy sportowe 2008/2009
 

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

Drużyna dziewcząt - I miejsce
Drużyna chłopców - II miejsce


TOWARZYSKI Mikołajkowy TURNIEJ unihokeja

Drużyna dziewcząt - I miejsce
Drużyna chłopców - II miejsce


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju

Drużyna dziewcząt - IV miejsce


Turniej Unihokeja dla dzieci o puchar dyrektora szkoły otwartej w Gdyni-Dąbrowie

Drużyna chłopców - II miejsce


XII Mistrzostwa Rumi w lekkoatletyce

II miejsce
Kinga Orchowska 
Aleksandra Cymbaluk
Michał Grządziela

III miejsce
Dagmara Hanyż
Filip Doan
Jakub Górski


V Halowe Mistrzostwa Rumi w Drużynowej Lekkoatletyce szkół podstawowych i gimnazjalnych

Kaja Machalska - III miejsce (w indywidualnym starcie)
Drużynowo - III miejsce:
Martyna Brechelke
Aleksandra Cymbaluk
Joanna Majkowska
Alicja Starnawska
Wiktoria Glembin
Marta Kołodziejska
Kaja Machalska,
Laura Słowy
Zofia Tykwińska


Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pływaniu

I miejsce
Zuzanna Wojtczak
Mateusz Niewiadomski

II miejsce
Oktawia Cirocka
Daniel Adamczyk

III miejsce
Ewa Kreft
Zuzanna Wojtczak
Magdalena Kujoth
Oktawia Cirocka
Rafał Ciania


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pływaniu

Zuzanna Wojtczak - I miejsce
Mateusz Niewiadomski - III miejsce


Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pływaniu

Zuzanna Wojtczak - III miejsce
Mateusz Niewiadomski - IX miejsce



Sukcesy sportowe 2007/2008
Gimnazjum

Mistrzostwa Rumi w Lekkoatletyce skok w dal

Jakub Górski - II miejsce

Trener: Andrzej Rybiński


MIEJSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

Drużyna chłopców - II miejsce

Trener: Andrzej Rybiński


W zawodach pływackich

W miejskich zawodach pływackich zajęli czołowe lokaty i reprezentowali Szkołę w powiecie: 
Rafał Ciania
W powiatowych zawodach pływackich czołowe lokaty zajęli i reprezentowali Szkołę
w Etapie wojewódzkim:
Rafał Ciania

 
Sukcesy sportowe 2006/2007
Gimnazjum

LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA RUMI

Mariusz Lewandowski - III miejsce w biegu na 60m

Marek Kulas - III miejsce w biegu na 600m

Mariusz Lewandowski - III miejsce w skoku w dal

Trener: Andrzej Rybiński


MIEJSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

Etap miejski

I miejsce - kategoria dziewcząt

II miejsce - kategoria chłopców

Trener: Andrzej Rybiński


MIEJSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

Etap powiatowy

V miejsce

Trener: Andrzej Rybiński


MIEJSKA GIMNAZJADA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

III miejsce

Trener: Andrzej Rybiński



Sukcesy sportowe 2005/2006
Gimnazjum

LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA RUMI

Mariusz Lewandowski - I miejsce w biegu na 60m

Łukasz Kawiński - III miejsce w biegu na 1000m


MIEJSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

Etap miejski - I miejsce

Łukasz Kawiński

Tomasz Heimowski

Rafał Wyszomirski

Aleksander Doan

Sebastian Hołownia


POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

Etap powiatowy - III miejsce

Marek Kulas

Mariusz Lewandowski

Iwona Daleka

Paulina Erecińska

Patrycja Brechelke


MIEJSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ

Etap miejski - IV miejsce

Łukasz Kawiński

Maciej Kuczyński

Tomasz Heimowski

Rafał Wyszomirski

Aleksander Harmaciński

Aleksander Doan

Sebastian Hołownia

Marek Kulas

Tomasz Heimowski

Mariusz Lewandowski



Sukcesy sportowe 2004/2005

Mistrzostwa lekkoatletyczne Rumi - jesień 2004

(16kB)

Mariusz Lewandowski - I miejsce, złoty medal w biegu na 60 m

(21kB)

Ewa Chrostowska - I miejsce, złoty medal w biegu na 600 m

(25kB)

Martyna Gruszka - III miejsce, brązowy medal w biegu na 600 m

(24kB)

Rafał Wyszomirski - III miejsce, brązowy medal w biegu na 600 m

Unihokej

(19kB)(10kB)

Paulina Erecińska i Patrycja Brechelke zawodniczki z Gimnazjum przeszły do półfinału Polski

Rozgrywki unihokeja o mistrzostwo Rumi-jesień 2004

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne zdobyło II miejsce w Rumi
Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna - I miejsce w Rumi

Sukcesy sportowe 2003/2004

Miejska gimnazjada w tenisie stołowym dziewcząt

II miejsce

Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej w unihokeju

III miejsce

Mistrzostwa Rumi w lekkiej atletyce

Maciej Naskręt - IV miejsce w biegu na 60 metrów

Marek Kulas - IV miejsce w biegu na 1000 metrów

Ogólnopolski turniej unihokeja o mistrzostwo Polski w kategorii młodziczek

Ćwierćfinał - I miejsce

Półfinał - IV miejsce

Aneta Kilichowska, Katarzyna Stępniewska, Martyna Wiśniewska, Paula Szpilman, Sara Wojewódzka, Iwona Daleka, Patrycja Brechelke, Daria Zieman, Anna Mazur

Ogólnopolski turniej unihokeja o mistrzostwo Polski w kategorii dzieci (chłopcy)

Ćwierćfinał - VIII miejsce

XI międzynarodowy festiwal unihokeja o puchar bałtyku w kategorii młodziczek

VII miejsce: Martyna Wiśniewska, Katarzyna Stępniewska, Paula Szpilman, Sara Wojewódzka, Iwona Daleka, Patrycja Brechelke, Anna Mazur, Paulna Erecińska

f t g m

Kontakt z nami

ul. Kujawska 8a

84-230 Rumia

 

tel/fax: (58) 671-13-92

e-mail: ess.rumia@wp.pl