Copyright 2020 - Custom text here

Aktywna świetlica - aktualny harmonogram

Szanowni Rodzice,

 

w rozwinięciu wiadomości podajemy aktualny harmonogram pracy Aktywnej świetlicy.

 

Prosimy śledzić stronę internetową Szkoły, gdyż po feriach może ulec on minimalnym zmianom.

 

 

 

L.P

Klasa/oddział

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA, KLASY

GODZINY ZAJĘĆ

 

kl.0A, 0B

Gry planszowe

Czwartek

13.35 - 14.20

Zajęcia muzyczno-ruchowe

Poniedziałek zamiennie

13.35 - 14.20

Aktywne czytanie spotkanie z bajką

Poniedziałek zamiennie

13.35 - 14.20

Coś z niczego

Wtorek

12.35 - 14.20

Basen

Piątek

13.35 – 16.00

Piłka nożna

Środa

13.35 - 14.20

Grafomotoryka

Czwartek

14.25 - 15.15

Koło plastyczne „Mały Leonardo”

wtorek zamiennie

13.35 - 14.20

Szachy

Środa

13.30 - 14.05

Koło ceramiczne

Czwartek zamiennie

13.35 - 14.20

Eksperymenty

Środa

14.30 - 15.15

 

kl. IA, IB

Koło ceramiczne

Poniedziałek/

czwartek

do ustalenia z P. Pieńkowska

13.35 - 14.20

12.35 - 13.20

Koło plastyczne ,,Mały artysta”

Poniedziałek IA

                       IB

12.35 - 14.20

13.35 - 14.20

Warsztaty odysejowe dodatkowo płatne

Czwartek IA

               IB

zamiennie

12.35 - 13.20

13.35 - 14.20

Coś z niczego

Wtorek zamiennie

14.30 - 15.15

Szachy

Środa

12.50 - 13.25

Karate

Wtorek

14.30 - 16.00

Piłka nożna

Środa

12.35 - 13.20

Koło szycia - ekoludek

środa

13.35 - 14.20

Basen

Piątek

12.35 – 15.50

Grafomotoryka

Czwartek

14.25 - 15.15

Eksperymenty

wtorek

14.30 - 15.15

Terapia pedagogiczna

środa

13.35 - 14.20

Koło małego ekologa

środa

12.35 – 13.20

Spotkanie z bajką

Czwartek zamiennie

13.35 - 14.20

Grafomotoryka  

czwartek

14.30 - 15.15

Koło teatralne

Piątek

12.35 - 13.20

 

kl. IIA IIB

Karate

Wtorek

14.30 - 16.00

Terapia pedagogiczna

poniedziałek

13.35 - 14.20

Gry planszowe

Czwartek

13.35 - 14.20

Eksperymenty

wtorek

14.30 - 15.15

Koło taneczne

Wtorek

13.35 - 14.20

Koło szycia ekoludek

Środa

14.30 - 15.15

Basen

Piatek

14.15 - 16.30

Szachy

Środa

14.10 - 14.45

Piłka nożna

Środa IIB

         IIA

12.35 – 13.20

13.35 - 14.20

Grafomotoryka

Środa

13.35 - 14.20

Koło   małego ekologa

Środa

12.35 - 13.20

Warsztaty odysejowe dodatkowo płatne

czwartek

14.30 - 15.15

Koło matematyczne Kangur (kl. IIA)

Sobota

8:15-9:45

Koło teatralne

Piątek kl. I-III

12.35 - 13.20

 

kl. IIIA, IIIB

Koło taneczne

Czwartek

14.20 - 15.10

Programowanie w Baltie

Poniedziałek III-IV

14.35 - 14.20

Kulinarki

Wtorek zamiennie

13.35 - 15.15

Koło j. Angielskiego

Poniedziałek

13.35 - 14.20

Karate

Wtorek

14.30 - 16.00

Eksperymenty

wtorek

15.20 - 16.05

Basen

Piątek IIIA

           IIIB

12.35 - 15.15

13.30 - 16.00

Kolo teatralne

Piątek

12.35 - 13.20

Koło muzyczne

Poniedziałek

13.35 - 14.20

Piłka nożna gr. zaawansowana

Czwartek

14.30 - 16.00

Gry planszowe

Czwartek

12.35 - 13.20

szachy

środa

14.45 - 15.20

Koło matematyczne

Środa

14.30 - 15.15

Terapia pedagogiczna

czwartek

12.35 - 13.20

Grafomotoryka

Środa kl. II, III

13.35 - 14.20

 

kl. IVA, IVB

Koło j. Angielskiego

Poniedziałek IVA

         Środa IVB

Czwartek   IVA

13.35 - 14.20

12.35 - 14.20

12.35 - 13.20

Programowanie w Baltie

poniedziałek

14.30 - 15.15

Koło muzyczne III-VIII

poniedziałek

13.35 - 14.20

Koło matematyczne

wtorek

13.35 - 14.20

Eksperymenty

wtorek

15.20 - 16.05

Koło taneczne

Czwartek

14.30 – 15.15

Terapia pedagogiczna

Wtorek, czwartek

7.25 - 7.50

Basen

Piątek IVB

           IVA

12.35 -15.15

14.15 - 16.30

Szachy

Środa

14.45 - 15.20

 

TERAPIA PEDAGOGICZNA spotkania uzgadniane indywidualnie

Poniedziałek, środa, czwartek,

Wtorek - dyżur dla rodziców

12.35 -15.15

8.00- 9.00

 

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

poniedziałek-piątek

spotkania indywidualnie uzgadniane

 

PEDAGOG SZKOLNY

poniedz.

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.00 - 13.00

11.30 - 17.00

Dyżur dla rodziców 15.15 - 17.00

8.00 - 15.15

8.00 - 11.00

Dyżur dla rodziców

8.00 - 14.00

 

PSYCHOLOG SZKOLNY

Wtorek

czwartek

8.20 - 14.20

10.15 - 15.15

 

NAUKA GRY NA PIANINIE   -dodatkowo płatna

spotkania indywidualnie uzgadniane

 

Warsztaty odysejowe dodatkowo płatne

Czwartek 12.35- 15.15

 

Nauka gry na gitarze

Wtorek, czwartek

ustalenia indyw. 12.30-15.30

 

f t g m

Kontakt z nami

ul. Kujawska 8a

84-230 Rumia

 

tel/fax: (58) 671-13-92

e-mail: ess.rumia@wp.pl