Szanowni Państwo,

rodzice dzieci uczęszczających do Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi

W roku szkolnym 2023/2024 posiłki szkolne dostarczać będzie firma cateringowa Razem przy Stole prowadzona przez Spółdzielnię Socjalną „Razem” z siedzibą w Gdyni przy ul. Szyprów 26.

Zamawianie posiłków odbywać się będzie za pomocą aplikacji: zamowposilek.pl

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, rodzic powinien zarejestrować się w systemie. Aby się zarejestrować do systemu prosimy skorzystać z niżej podanego linku: 

https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=spoldzielnia_socjalna_razem_gdynia&token=ea91aa63ca0081ed2fde3400454f6dfb

lub: na stronie zamowposilek.pl wejść w zakładkę „LOGOWANIE” i „Zarejestruj się”

Rodzice, którzy wcześniej korzystali z usług firmy cateringowej Razem przy Stole nie muszą rejestrować się ponownie. Prosimy o aktualizację ustawień w zakresie wyboru klasy do której uczęszcza dziecko.

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie.

Zaliczkę można wpłacić zwykłym przelewem (system generuje druk przelewu) lub za pomocą transakcji online w systemie Tpay lub Bluemedia. Każdy z Państwa ma przypisane indywidualne konto, prosimy nie przekazywać go innym osobom. Wpłata zaliczki online umożliwi zamawianie posiłków już po kilku chwilach, wpłata zwykłym przelewem po 2-3 dniach w momencie zaksięgowania wpłaty.

Pierwszym dniem, na który można zamówić posiłek jest poniedziałek 4 września 2023 r.

Posiłki należy zamawiać z wyprzedzeniem do godziny 24:00 w czwartek na kolejny tydzień lub dłużej. Po tym terminie w systemie włącza się blokada uniemożliwiająca zamówienie posiłków na kolejny tydzień. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest dopisanie zamówienia przez administratora systemu na podstawie wysłanego przez Państwa e-maila na adres biuro@razem.org z podaniem informacji na kiedy i jaki posiłek się zamawia. Za dopisanie zamówienia do systemu pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 5 zł / za 1 dopisany dzień. Prośby o dopisanie posiłku należy zgłaszać najpóźniej do godziny 19:00. Dopisywanie odbywa się w godzinach wieczornych. (W związku z rozpoczęciem roku szkolnego, blokady tygodniowe wyjątkowo zaczną działać od 7 września 2023 r.)

Rezygnacji z posiłku można dokonać w aplikacji najpóźniej do godziny 8:30 rano dnia w którym odwołujemy posiłek.

Korzystanie z systemu zamowposilek.pl w określonych wyżej terminach, jest jedynym sposobem zamawiania i odmawiania posiłków. e-maile (z wyjątkiem sytuacji wyjątkowych), telefony i sms-y nie są uwzględniane.

W Ekologicznej Szkole Społecznej możliwy jest wybór pomiędzy dwoma menu: Podstawowym i Dietetycznym.

Menu Dietetyczne przeznaczone jest dla dzieci na dietach wykluczających. Określone przez Państwa produkty wykluczone (alergeny) będą brane pod uwagę tylko w przypadku wybrania tego Menu.

Menu Dietetyczne jest droższe od podstawowego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z tym menu, rodziców prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z firmą cateringową.

Menu Podstawowe umożliwia wybór pomiędzy dwoma II daniami: zwykłym i wegetariańskim.

Odpłatność za posiłki podstawowe wynosi: zupa – 6,00 zł; II danie – 13,00 zł; II danie wege – 13,00 zł; deser – 3,00 zł.

Odpłatność za posiłki dietetyczne wynosi: zupa – 6,50 zł; II danie – 14,00 zł; deser – 3,50 zł

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Aby skontaktować się z firmą cateringową prosimy używać następujących kontaktów:

e-mail: biuro@razem.org  tel: 570 830 867 w godzinach od 10:00 do 16:00

Pozdrawiamy

Katarzyna i Wojciech Giruccy – Razem przy Stole