Kalendarz roku szkolengo 2021/2022

ROCZNY PLAN PRACY PESS Rumia

ROK SZKOLNY 2021/2022

 

  1. ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO

 

Kalendarz szkolny

  1. Termin rozpoczęcia roku szkolnego 01.09.2021 r.

  2. Termin zakończenia roku szkolnego 24.06.2022 r.

Terminy ferii i dni wolnych:

  1. zimowa przerwa świąteczna 23.12.2021 r. 31.12.2021 r.

  2. ferie zimowe 14.02.2022 r. – 27.02.2022 r.

  3. wiosenna przerwa świąteczna 14.04.2022 r. – 19.04.2022 r.

 

Lp.

Terminy dni wolnych od zajęć dydaktyczno – wychowawczych

  1.  

15.10.2021r. – dzień po Dniu Edukacji Narodowej

  1.  

02.11.2021 r. – dzień po dniu Wszystkich Świętych

  1.  

12.11.2021r. – dzień po Narodowym Dniu Niepodległości

  1.  

07.01.2022r. – dzień po święcie Trzech Króli

  1.  

02.05.2022r. – dzień przed świętem Konstytucji 3 maja

  1.  

24.05.2022r. – egzamin ósmoklasisty

  1.  

25.05.2022 r. – egzamin ósmoklasisty

  1.  

26.05.2022r. – egzamin ósmoklasisty

 

Święta kościelne, państwowe:

  1. Dzień Edukacji Narodowej: 14 października 2021 r.

  2. Święto Zmarłych – 01 listopada 2021 r.

  3. Święto Niepodległości – 11 listopada 2021 r.

  4. Trzech Króli- 06 stycznia 2022 r.

  5. Święto Pracy – 01 maja 2022 r.

  6. Święto Konstytucji 3-go maja- 03 maja 2022r.

  7. Boże Ciało- 16 czerwca 2022 r.

 

Wspólnie obchodzone święta:

  1. Dzień Edukacji Narodowej 13.10.2021 r.

  2. Dzień Dziecka/Dzień Sportu – 01.06.2022 r.

  3. 30 lecie szkoły – 22.04.2022.

 

Szkolne wycieczki:

  1. wrzesień 2021r.

  2. czerwiec 2022 r.

 

  1. ORGANIZACJA EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH

 

  1. Terminy egzaminu ósmoklasisty:

część humanistyczna – 24 maja 2022 r.

część matematyczno-przyrodnicza – 25 maja 2022 r.

język obcy nowożytny – 26 maja 2022 r.

wstępne informacje o wynikach egzaminu ósmoklasisty – VII 2022 r. 

zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty – VII  2022 r. 

 

  1. Powołanie przewodniczących i komisji egzaminacyjnych zgodnie z harmonogramem OKE

  2. Terminy związane z próbnymi egzaminami ósmoklasisty i trzecioklasisty:

 

 

III SP

Próbne egzaminy kwiecień/maj 2022r. – OPERON, NOWA ERA

VIII SP

Próbne egzaminy – grudzień/styczeń/marzec 2022 r. – OPERON, NOWA ERA

 

  1. ZADANIA WYNIKAJĄCE Z SYSTEMU OCENIANIA W SZKOLE

I półrocze 01.09.2021 – 25.01.2022r.

  • 22.12.2021r. – termin poinformowania uczniów o przewidywanych ocenach

  • 17.01.2022r. – termin wystawienia ocen śródrocznych

  • 18.01.2022r. – wywiadówka – analiza postępów w nauce i zachowaniu w I półroczu

  • 25.01.2022r. – śródroczne klasyfikacyjne posiedzenie Rady Pedagogicznej

II półrocze 26.01.2022r. – 24.06.2022r.

  • 16.05.2022r. – termin poinformowania uczniów o przewidywanych ocenach rocznych

  • 17.05.2022r. – wywiadówka – analiza postępów w nauce i zachowaniu w II półroczu

  • 15.06.2022r. – termin wystawienia ocen rocznych

  • 20.06.2022r. – klasyfikacja uczniów – Rada Pedagogiczna

  • 20- 24.06.2022r. – przeprowadzenie egzaminów klasyfikacyjnych

 

Terminy egzaminów poprawkowych: 23.08 – 31.08.2022r.

 

 

 

TERMINY KONSULTACJI I WYWIADÓWEK 2021/2022

TERMINY KONSULTACJI I WYWIADÓWEK DLA RODZICÓW

DATA

GODZINA

RODZAJ SPOTKANIA

16.09.2021 r.

18.00 -20.00

WYWIADÓWKA spotkanie informacyjne

19.10.2021r.

17.00 – 19.00

Konsultacje on-line

30.11.2021r.

17.00 – 19.00

Konsultacje on – line

18.01.2022r.

17.00 – 19.00

WYWIADÓWKA – analiza postępów w nauce i zachowaniu

22.03.2022r.

17.00 – 19.00

Konsultacje on-line

21.04.2022r.

17.00 – 19.00

Konsultacje on-line

17.05.2022r.

17.00 – 19.00

WYWIADÓWKA – analiza postępów w nauce i zachowaniu

07.06.2022r.

17.00-19.00

konsultacje on-line

 

 

 

 

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWSTW 2021/2022

PRZYDZIAŁ WYCHOWAWCÓW

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Lp.

Oddział

wychowawca

Imię i nazwisko

wych. wspomagający

Imię i nazwisko

sala

0

Magdalena Czuro

Joanna Derewecka

20

1A

Agnieszka Reysowska Szczepańska

Leszek Winczewski

10

1B

Bogusława Stocka

Aleksandra Styn

17

2A

Domańska Małgorzata

Natalia Nazarko

7

2B

Młynarczak Kamilla

Sylwia Grubicka

6

2C

Rybińska Katarzyna

Monika Kosicka

18

3A

Karpierz-Marek Iwona

Krzysztof Brzozowski

11

3B

Mackiewicz Dorota

Katarzyna Ludka

9

4A

Bogucka Marzena

Katarzyna Sekuła

22

4B

Krzemkowska Żaneta

Aleksandra Syldatk

19

5A

Ciałowicz Jarosław

Joanna Michałek

03

6A

Kędra Barbara

Jolanta Tańska

7G

6B

Burkowska Monika

Jolanta Drogosz

8G

7A

Mielewczyk Beata

Justyna Skrzyńska

24

7B

Mikicki Karol

Barbara Siemek Pawłowska

10G

7C

Rybiński Andrzej

Marlena Michalak

04

8A

Bork Anita

Andrzej Tęczar

11G

8B

Drozd Marianna

Marta Gawin

9G

8C

Joskowska Monika

Katarzyna Sekuła

12G

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontynuując odwiedzanie strony wyrażasz zgodę na nasze wykorzystanie ciasteczek. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close