Podsumowanie roku szkolnego 2021/2022. Nasze sukcesy.

czerwiec 29, 2021 | Aktualności szkolne, Szkolna codzienność, Ważne informacje

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

– tytuł Ambasadora Eksperymentu

– 7 laureatów w woj. konkursach kuratoryjnych

– 3 laureatów w konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich

– 8 finalistów w woj. konkursach kuratoryjnych

– 26 stypendiów naukowych przyznane we wrześniu za 2019/2020

– realizacja Indywidualnego Programu Nauczania dla ucznia zdolnego – Kajetan Tatara

STYPENDIUM BURMISTRZA

MIASTA RUMIA

STYPENDIUM BURMISTRZA

MIASTA REDA

STYPENDIUM MARSZAŁKA

Wojtek Kozłowski

Sonia Bujak

Bartosz Helmin

Agnieszka Araszkiewicz

Stanisław Kołowrocki

Janek Górecki

Kajetan Bieliński

Aleksander Sadło

Olga Tatara

Zuzanna Tatara

Ewa Tatara

Kajetan Tatara

Szymon Kazyaka

Jan Górecki

Stanisław Kołowrocki

Agnieszka Araszkiewicz

Zofia Wolańska

Iga Leszczyńska

Magdalena Wójtowska

Natalia Kummer

Julia Leszczyńska

Jakub Bords

Marek Kokoszczyński

Kajetan Bieliński

Kajetan Tatara

Julia Kobylska

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

NAZWA KONKURSU

ETAP

ZDOBYTE MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OPIEKUN

Odyseja Umysłu Finały Światowe IV miejsce Lena Spychała
Wanda Krupska
Wiktor Lietzau
Ewa Tatara
Olga Tatara
Zuzanna Tatara

4A

5A

5A

5A

5A

5A

Mariola Jurkiewicz,
Monika Kosicka
Konkurs „Witkacy” Napisane dzisiaj międzynarodowy laureat Anna Pokora

8a

Jolanta Tańska
Konkurs „Witkacy” Napisane dzisiaj międzynarodowy wyróżnienie Iwo Krośnicki

8A

Jolanta Tańska
Konkurs „Witkacy” Napisane dzisiaj międzynarodowy wyróżnienie Zuzanna Roman

8A

Jolanta Tańska
Konkurs „Witkacy” Napisane dzisiaj międzynarodowy wyróżnienie Julia Kobylska

7A

Aleksandra Syldatk
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wynik bardzo dobry Kubik Piotr

7B

M. Drozd
Międzynarodowy i Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Pawlina Maja

2A

I. Karpierz-Marek
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Jałowski Jakub

3A

E. Gronau
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Krzesiński Piotr

3A

E. Gronau
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Tatara Ewa

5A

M. Drozd
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Leszczyńska Julia

7A

M. Drozd
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Lorenc Kordian

7B

M. Drozd
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Wójtowska Magdalena

7A

M. Drozd
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Tatara Kajetan

8A

M. Drozd
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Majchrzak Antoni

8A

M. Drozd
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur:” międzynarodowy wyróżnienie Kazyaka Szymon

8A

M. Drozd

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

NAZWA KONKURSU

ETAP

ZDOBYTE MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OPIEKUN

Odyseja Umysłu ogólnopolski I miejsce Lena Spychała
Wanda Krupska
Wiktor Lietzau
Ewa Tatara
Olga Tatara
Zuzanna Tatara

4A

5A

Mariola Jurkiewicz,
Monika Kosicka
Wielki Maraton Czytelniczy ogólnopolski wyróżnienie Maja Pawlina

2A

Iwona Karpierz – Marek
Wielki Maraton Czytelniczy ogólnopolski wyróżnienie Jan Śledź

5A

Jolanta Tańska
Wielki Maraton Czytelniczy ogólnopolski finalista Anna Gęsiak

8B

Aleksandra Syldatk
Ogólnopolski Konkurs „Moje kosmiczne wakacje” ogólnopolski laureat Jan Śledź

5A

Jolanta Tańska
Ogólnopolski Konkurs „Moje kosmiczne wakacje” ogólnopolski laureat Wanda Krupska

5A

Jolanta Tańska
Ogólnopolski Konkurs „Moje kosmiczne wakacje” ogólnopolski wyróżnienie Marta Oleszkiewicz

7B

Aleksandra Syldatk
Konkurs „Ekologiczny Świat”. ogólnopolski wyróżnienie Julia Jaczewska,

 

0B

Bogusława Stocka
Konkurs „Ekologiczny Świat”. ogólnopolski wyróżnienie Lena Patkowska

0B

Bogusława Stocka
Konkurs „Planeta Energia” ogólnopolski wyróżnienie kl.Ib,IIa, IIIb Jolanta Staszewska
Kokurs plastyczny: Kosmiczne Podróże ogólnopolski wyróżnienie Klasy 0,1,3  M. Jurkiewicz
Konkurs „Planeta Energia” ogólnopolski wyróżnienie klasa 4A Monika Joskowska
Konkurs „1Planet4ALL -n Razem dla klimatu ogólnopolski wyróżnienie Michelle Urzykowski

4A

Monika Joskowska

KONKURSY WOJEWÓDZKIE – LAUREACI

NAZWA KONKURSU

ETAP

ZDOBYTE MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OPIEKUN

Wojewódzki Konkurs z Fizyki (kuratoryjny) wojewódzki laureat Kajetan Tatara

8A

Marek Jasiński
Wojewódzki Konkurs z Fizyki (kuratoryjny) wojewódzki laureat Kinga Wysocka

8B

Marek Jasiński
Wojewódzki Konkurs z Fizyki (kuratoryjny) wojewódzki laureat Hubert Baranowski

8B

Marek Jasiński
Wojewódzki Konkurs Matematyczny wojewódzki laureat Kinga Wysocka

8B

Marianna Drozd
Konkurs Kuratoryjny j. angielski wojewódzki laureat Kajetan Tatara

8A

Jarosław Ciałowicz
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego wojewódzki laureat Natalia Kummer

8B

Aleksandra Syldatk
Olimpiada Kuratoryjna Z Języka Niemieckiego wojewódzki laureat Sonia Bujak

8B

Jungiewicz Katarzyna

KONKURSY WOJEWÓDZKIE – FINALIŚCI

NAZWA KONKURSU

ETAP

ZDOBYTE MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OPIEKUN

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego wojewódzki finalista Wiktoria Kamień

8B

Aleksandra Syldatk
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego wojewódzki finalista Sonia Jurczak

8A

Jolanta Tańska
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego wojewódzki finalista Zuzanna Roman

8A

Jolanta Tańska
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego wojewódzki finalista Kajetan Tatara

8A

Jolanta Tańska
Wojewódzki Konkurs Informatyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych wojewódzki finalista Szymon Kazyaka

8A

Katarzyna Ludka
Wojewódzki konkurs z matematyki (karatoryjny) wojewódzki finalista Kajetan Tatara

8A

Żaneta Krzemkowska
Wojewódzki Konkurs z fizyki (kuratoryjny) wojewódzki finalista Szymon Kazyaka

8A

Marek Jasiński
Zdolni z Pomorza „Liga zadaniowa” – biologia wojewódzki finalista Wiktoria Kazyaka

7C

Jolanta Staszewska

KONKURSY POWIATOWE – LAUREACI, FINALIŚCI

NAZWA KONKURSU

ETAP

ZDOBYTE MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OPIEKUN

Zdolni z Pomorza – matematyka powiatowy laureat Szymon Kazyaka

8A

Żaneta Krzemkowska
Konkurs kuratoryjny – język angielski powiatowy finalista Kajetan Tatara

8A

Jarosław Ciałowicz
Konkurs kuratoryjny – biologia powiatowy finalista Wiktoria Kazyaka

8A

Jolanta Staszewska
Konkurs kuratoryjny – biologia powiatowy finalista Kajetan Tatara

8A

Jolanta Staszewska
Zdolni z Pomorza „Liga zadaniowa” – informatyka powiatowy finalista Szymon Kazyaka

8A

Katarzyna Ludka
Zdolni z Pomorza – kompetencje społeczne powiatowy finalista Wojciech Kozłowski

8B

Monika Burkowska
Konkurs języka angielskiego Super Bowl – klasy 8 powiatowy laureat Natalia Kummer

8B

Ewa Macek
Konkurs języka angielskiego Super Bowl – klasy 6 powiatowy laureat Amelia Kumiszcza

6C

Andrzej Tęczar

Konkurs plastyczny „Moja ozdoba wiosenna”

powiatowy wyróżnienie Julia Jaczewska

0B

Patrycja Schwann
III miejsce Lena Patkowska

0B

Patrycja Schwann
III miejsce Tymur Dromin

1B

Natalia Nazarko

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

NAZWA KONKURSU

ETAP

ZDOBYTE MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

OPIEKUN

Konkurs Literacki Słowo do słowa międzyszkolny I miejsce Wanda Krupska

5A

Jolanta Tańska
Konkurs Literacki Słowo do słowa międzyszkolny II miejsce Jan Śledź
międzyszkolny II miejsce Zuzanna Setla
Konkurs Literacki Słowo do słowa międzyszkolny III miejsce Olga Tatara
XXVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny międzyszkolny II miejsce Zuzanna Setla

5A

Jolanta Tańska
XXVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny międzyszkolny II miejsce Jan Śledź

5A

Jolanta Tańska
XXVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny międzyszkolny III miejsce Jan Jurczak

4A

Aleksandra Syldatk

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontynuując odwiedzanie strony wyrażasz zgodę na nasze wykorzystanie ciasteczek. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close