Ewa Hołownia

Zastępca Dyrektora

Elżbieta Januszewska

Dyrektor PESS

Małgorzata Szarmach

Zastępca Dyrektora

Czas spotkań z Rodzicami naszych uczniów:

Poniedziałek 15.30-16.30
Wtorek 9.00-10.00
Piątek 15.00-16.00

Czas spotkań z Rodzicami chcących zapisać dzieci do naszej szkoły:

Każdy WTOREK: 13.30-16.30

Kadra Pedagogiczna PESS Rumia
2020/2021

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

 

Przedmiot nauczany
     1.

BARTOSZEWSKA MARTA

 

J. Niemiecki
     2.

BOGUCKA MARZENA

 

J. Angielski
     3.

BORK ANITA wych. 7a

 

J. Angielski
     4.

BURKOWSKA MONIKA wych. 5b

 

Historia, WOS,

Koordynator ds. Fb, fanpage, Instagram, strony internetowej, SU

BRZOZOWSKI KRZYSZTOF

 

Muzyka

CIAŁOWICZ JAROSŁAW wych. 4a

 

J. Angielski

Koordynator ds. J. Obcych

CIESIELSKI TOMASZ

 

Szachy
DOMAŃSKA MAŁGORZATA wych. Ia

Edukacja wczesnoszkolna

Koordynator ds. Ogrodu szkolnego

DOROCKA NATALIA

 

J. Hiszpański

Koordynator ds. Programów unijnych z hiszpańskiego

DROZD MARIANNA wych. 7b

 

Matematyka

GLINKOWSKA ANNA

 

J. Angielski

GRONAU ELŻBIETA wych. 3a

 

Edukacja wczesnoszkolna

HOŁA KARINA

 

Edb

HOŁOWNIA EWA wicedyrektor

 

Terapia

JASIŃSKI MAREK

 

Fizyka

JOSKOWSKA MONIKA wych. 7c

 

Chemia

Koordynator ds. ochrony środowiska

JUNGIEWICZ KATARZYNA

 

j. niemiecki

JUNGIS EWELINA

 

Pedagog szkolny

JURKIEWICZ MARIOLA wych. 3b

 

Edukacja wczesnoszkolna

KARPIERZ-MAREK IWONA wych. 2a

 

Edukacja wczesnoszkolna, logopedia

KĘDRA BARBARA wych. 6a

 

Geografia, świetlica

KOPCIEWICZ PIOTR

 

Biologia

KOSICKA MONIKA

 

j. angielski

koordynator ds. kreatywności

KRZEMKOWSKA ŻANETA

 

Matematyka

LIDZBARSKA PAULINA

 

Psycholog szkolny

LUDKA KATARZYNA

 

Informatyka, robotyka,

koordynator ds. Librusa i szkoleń informatycznych

MACKIEWICZ DOROTA wych. 2b

 

Edukacja wczesnoszkolna

MIELEWCZYK BEATA wych. 6a

 

Plastyka, technika

MIKICKI KAROL wych. 6b

 

J. Polski

MŁYNARCZAK KAMILLA wych. 1b

 

Edukacja wczesnoszkolna

NAZARKO NATALIA

 

Świetlica kl.1 – kl.5

REYSOWSKA-SZCZEPAŃSKA AGNIESZKA wych. Oa

 

Edukacja przedszkolna

RYBIŃSKA KATARZYNA wych. 1c

 

Edukacja wczesnoszkolna

Koordynator ds. BHP, ogrodu szkolnego

RYBIŃSKI ANDRZEJ wych. 6c

 

Wf, karate

Koordynator ds. Zawodów sportowych

SCHULZ MAŁGORZATA

 

J. Angielski, terapeuta

SCHWANN PATRYCJA

 

Świetlica „0”

SIEMEK PAWŁOWSKA BARBARA

 

Matematyka

SKRZYŃSKA JUSTYNA

 

Wf,

Koordynator ds. Basenu

STASZEWSKA JOLANTA wych. 8b

 

Biologia, przyroda, wdż

Koordynator ds. ekologii

STOCKA BOGUSŁAWA wych. 0b

 

Edukacja przedszkolna

SYLDATK ALEKSANDRA

 

J. Polski

SZARMACH MAŁGORZATA

wicedyrektor

Edukacja wczesnoszkolna

TAŃSKA JOLANTA wych. 8a

 

J. Polski

TĘCZAR ANDRZEJ

 

J. Angielski

TOMASZEWSKI DARIUSZ

 

Gitara

WOŁK-KARACZEWSKA DANUTA

 

Biblioteka, czytelnia

ZARZYCKA PAULINA

 

Etyka, filozofia, retoryka,

koordynator ds. planu zajęć