UWAGA: Lista uczestników na poszczególnych zajęciach musi liczyć min 8 osób. W przeciwnym razie dane zajęcie będzie zawieszone.
Powyższa informacja nie dotyczy kół kuratoryjnych, na których możliwa jest mniejsza liczba uczestników.

 

KLASA ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PROWADZĄCY TERMIN SALA
0
Savoir- vivre P. Schwann 0 A- wtorek 13:30-14:30
0 B-czwartek 13:30-14:30
s.10
MDK
Kodowanie na dywanie B. Stocka 0 A- poniedziałek 13:40-14:25
0 B – środy 13:40-14:25
s. 10
MDK
I
Nauka gry na gitarze D. Tomaszewski Wtorek 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
Czwartek – 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
s.14
stołówka
s. 14
s. 9
s. 9
s.9
Młodzi kreatywni

N. Nazarko

P. Schwann

Kl. I A piątek 13:30-14:30
Kl. IC-Środa 13:30-14:30
Kl. I B- piątki 13:30-14:30
s.7
s. 18
s.6
Karate Rybiński Poniedziałek, wtorek 15.30 – 17.00 Sala gim
II
Nauka gry na gitarze D. Tomaszewski Wtorek 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
Czwartek – 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
s.14
stołówka
s. 14
s. 9
s. 9
s. 9
Koło plastyczne K. Rybińska Środa 14.30 – 16.00 s.18
Młodzi kreatywni P. Schwann 2a-piątek 12:30-13:30
2b-środy 13:30-14:30
s.11
s.9
Karate Rybiński Poniedziałek, Wtorek – 15.30 – 17.00 Sala gim
III
Koło plastyczne K. Rybińska Środa 14.30 – 16.00 S.18
Koło teatralne M. Jurkiewicz Poniedziałek – 14:35 do 15:25 S.19
Nauka gry na gitarze D. Tomaszewski Wtorek 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
Czwartek – 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
S.14
Stołówka
S. 14
S. 14
S. 14
S. 14
Kulinarki M. Domańska
K. Rybińska
Poniedziałek 14.30 – 16.00 S.14
Gry planszowe K. Rybińska Klasa III 15.25-16.15 S.18
Karate Rybiński Poniedziałek, Wtorek 15.30 – 17.00 Sala gim
IV
Ekomuzyk K. Brzozowski W trakcie ustaleń
Ekomoda K. Mielewczyk Poniedziałek 13.40-15.10 S.24
Ekosztuka B. Mielewczyk Poniedziałek 15.20-16.50 S.24
Ekoszachista T. Ciesielski Poniedziałek 14.30 Środa 14.30 – 15.15 S. 17
S.14
Turystyczne B. Kędra Wtorek 16.10- 17.40 S.11G
Koło szycia D. Mackiewicz Poniedziałek 14.35 – 15. 20 S. 11G
Taniec współczesny A. Reysowska – Szczepańska Poniedziałek 14.30 Korytarz
Kulinaria P. Zarzycka
A. Reysowska
Środa 15.15 – 17.00 S.14
Karate A Rybiński Poniedziałek, Wtorek 15.30 – 17.00
Sala gim
Lekkoatletyka J. Skrzyńska Poniedziałek 16.15-17.00
Gry planszowe K. Rybińska Wtorek 14.30-15.15 S.18
Nauka gry na gitarze D. Tomaszewski Wtorek 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
Czwartek – 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
S.14
Stołówka
S. 14
S. 9
S. 9
S.9
V
Ekomuzyk K. Brzozowski W trakcie ustaleń
Turystyczne B. Kędra Wtorek 16.10- 17.40 S. 11G
Ekomoda B. Mielewczyk Poniedziałek 13.40-15.10 S.24
Ekosztuka B. Mielewczyk Poniedziałek 15.20-16.50 S.24
Ekoszachista T. Ciesielski Poniedziałek 14.30 – 15.15
Środa 14.30 – 15.15
S.17
S.14
Europejczyk M. Burkowska Poniedziałek 11.50-12.35 S.8G
Koło szycia D. Mackiewicz Poniedziałek – 14.35-15.20 S. 14
Gry planszowe K. Rybińska Wtorek 14.30-15.15 S.18
Taniec współczesny A. Reysowska Poniedziałek 14.30 – 16.15 Korytarz
Kulinaria P. Zarzycka, A Reysowska Środa 15.15 – 17.00 S.14
Unihokej Rybiński Czwartek 15.30 – 17.00
Sala gim
Lekkoatletyka J. Skrzyńska Poniedziałek 16.15-17.00
Karate Rybiński Poniedziałek, wtorek 15.30 – 17.00
Nauka gry na gitarze D. Tomaszewski Wtorek 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
Czwartek – 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
S.14
Stołówka
S. 14
S. 9
S. 9
S.9
VI
Turystyczne Barbara Kędra Wtorek 16.10- 17.40 S.11G
Ekomuzyk K. Brzozowski W trakcie ustaleń
Ekomoda B. Mielewczyk Poniedziałek 13.40-15.10 S.24
Ekosztuka B. Mielewczyk Poniedziałek 15.20-16.50 S.24
Ekoszachista T. Ciesielski Poniedziałek 14.30 – 15.15 kl. IV- VI
Środa 14.30 – 15.15 – kl. IV- VI
s. 17
s.14
Europejczyk M. Burkowska Brak chętnych
Eksperymentator M. Joskowska W trakcie ustaleń
Taniec współczesny Reysowska Poniedziałek 14.30 – 15.15
Sala gim
Lekkoatletyka J. Skrzyńska Poniedziałek 16.15-17.00
Kulinaria P. Zarzycka
A. Reysowska
Środa 15.25 – 17.00 s.14
Unihokej Rybiński Czwartek 15.30 – 17.00
Sala gim
Karate Rybiński Poniedziałek, Wtorek 15.30 – 17.00
Nauka gry na gitarze D. Tomaszewski Wtorek 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
Czwartek – 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
s.14
stołówka
s. 14
s. 9
s. 9
s.9
VII
KOŁA KURATORYJNE – kl. 7
Język angielski J. Ciałowicz W trakcie ustaleń
Język niemiecki M. Bartoszewska
K. Jungiewicz
Wtorek 15:25-16:10
Piątek 18.00 – 18.45
G11
ZOOM
Geografia B. Kędra Środa 16.10- 17.40 s.11G
Biologia J. Staszewska W trakcie ustaleń
Chemia M. Joskowska Poniedziałek 15.30 – 17.00 s.12G
Matematyka M drozd W trakcie ustaleń
Fizyka Marek Jasiński Piątek 14.30 – 16.00
Sobota 9.30 – 11.00
12 G
Informatyka K. Ludka Czwartek 15.25-16.10 s. 5
WOS M. Burkowska Brak chętnych
Język polski Syldatk/Tańska W trakcie ustaleń
KOŁA ZAINTERESOWAŃ – KLASA 7
Turystyczne B. Kędra Wtorek 16.10- 17.40 S. 11G
Eksperymentator M. Joskowska Czwartek 15.30-17.00 co 2 tydzień S.11g
Informatyka K. Ludka W trakcie ustaleń
Ekofilozofia P. Zarzycka Poniedziałek 16.15 – 17.00 S. 22
Retoryka P. Zarzycka Wtorek 15.25 – 16.10 S. 22
Ecdl base2
Kontynuacja
K. Ludka Wtorek 15.25-16.10 S. 5
Ekomuzyk K. Brzozowski W trakcie ustaleń
Ekomoda B. Mielewczyk Poniedziałek 13.40-15.10 s.24
Ekosztuka B. Mielewczyk Poniedziałek 15.20-16.50 s.24
Ekoszachista klasy IV- VI T. Ciesielski Poniedziałek 14.30 -15.15
Środa 14.30 – 15.15
Środa 15. 25 – 16.10
s. 17
s.14
s.14
Europejczyk M. Burkowska W trakcie ustaleń
Taniec współczesny A.Reysowska Poniedziałek 14.30 sala gim
Kulinaria P. Zarzycka,
A. Reysowska
Środa 15.25 – 16.15 S.14
Unihokej Rybiński Czwartek 15.30 – 17.00
sala gim
Lekkoatletyka J. Skrzyńska Poniedziałek 16.15-17.00
Nauka gry na gitarze D. Tomaszewski Wtorek 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
Czwartek – 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
S.14
Stołówka
S. 14
S. 9
S. 9
S.9
VIII
KOŁA KURATORYJNE – klasa 8
Język angielski K. Tęczar W trakcie ustaleń ZOOM
Język niemiecki K. Jungiewicz Środa 18.00, piątek 19.00 ZOOM
Geografia B. Kędra Środa 16.10- 17.40 S 11G
Biologia J. Staszewska W trakcie ustaleń
Chemia M. Joskowska W trakcie ustaleń
Matematyka Z. Krzemkowska W trakcie ustaleń
Fizyka Marek Jasiński Piątek 14.30 – 16.00
Sobota 9.30 – 11.00
12 G
Historia M. Burkowska Piątek 14.30-15.10 S.8g
Informatyka K. Ludka Czwartek 15.25-16.10 s.5
J. Angielski przygotowanie Egz. Cambridge J. Ciałowicz Wtorek, czwartek 17.00 – 19.00 ZOOM
FCE angielski J. Ciałowicz W trakcie ustaleń
KOŁA ZAINTERESOWAŃ – klasa 8
Turystyczne B. Kędra Wtorek 16.10- 17.40 S. 11G
Język polski Tańska/Syldatl W trakcie ustaleń
Eksperymentator M. Joskowska W trakcie ustaleń
Retoryka P. Zarzycka Wtorek 15.25 – 16.10 S. 22
Ekomuzyk K. Brzozowski W trakcie ustaleń
Ekofilozof P. Zarzycka Poniedziałek 16.15 – 17.00 S. 22
Ekomoda B.Mielewczyk Poniedziałek 13.40-15.10 S.24
Ekosztuka B. Mielewczyk Poniedziałek 15.20-16.50 S.24
Ekoszachista T. Ciesielski Środa 15. 25 – 16.10 kl. VII – VIII S.14
Europejczyk M. Burkowska Brak chętnych
Taniec współczesny A. Reysowska Poniedziałek 14.30 – 16.00 Sala gim
Kulinaria P. Zarzycka,
A. Reysowska
Środa 15.15 – 17.00 s.14
Unihokej A.Rybiński Czwartek 15.30 – 17.00
Sala gim
Lekkoatletyka J. Skrzyńska Poniedziałek 16.15-17.00
Nauka gry na gitarze D. Tomaszewski Wtorek 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
Czwartek – 12.45- 13.30
13.40- 14. 30
14.35 – 15.25
S.14
Stołówka
S. 14
S. 9
S. 9
S. 9
ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE
Terapia pedagogiczna I-VI E. Hołownia Poniedziałek, środa, czwartek 12.30 – 14.30,
Wtorek – 8.00 – 9.00 dla rodziców
Sala sensoryczna
Terapia logopedyczna 0-VI I.Karpierz-Marek Poniedziałek, wtorek od 13.00 do 15,30
Środa, czwartek od 13.00do 14.30
Sala logopedyczna
Mindfulness Kl. IV-VIII Glinkowka Wtorek, 16.20 – 17.30
Środa, 15.30 – 17.00
24
24
Arteterapia Kl IV-VIII Glinkowka Poniedziałek, 15.30 – 17.00
Środa, 14.35 – 16.30
24
Trening uważności Kl. IV-VIII P. Lidzbarska w trakcie ustaleń 24
Ratownictwo przedmedyczne Kl. 0-VIII K. Hoła w trakcie ustaleń 24
ZAJĘCIA DODATKOWO PŁATNE
GRA na pianinie D. Buczkowska Ustalenia indywidualne
tel kontaktowy: 608 777 196
S.7
Warsztaty Odyseja M. Jurkiewicz
M. Kosicka
Środa 13.40 – 15.20
Piątek 13.40 – 15.20
S.19

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W PESS – 2020/2021

JĘZYKI OBCE NOWOŻYTNE

Rodzaj zajęcia

Klasy 4

Klasy 5

Klasy 6

Klasy 7

Klasy 8

Cambridge

Starters

Movers Flyers

KET, PET

2h / Online

Dzień: środa

Godzina: 17.00- 18.45

Prowadzący: A. Tęczar

2h / Online

Dzień: czwartek

Godzina: 17.00 – 18.45

Prowadzący: A. Tęczar

2h/ Online

Dzień: piątek

Godzina:17.30 – 19.00

Prowadzący: A. Tęczar

 

 

zajęcia kuratoryjne

 

 

1h / stacjonarny

Dzień: poniedziałek

Godzina 15:20 – 16.05

Prowadzący: A. Glinkowska

1h/stacjonarny

Dzień: środa

Godzina:14:35 – 15.20

Prowadzący: A. Glinkowska

2h /stacjonarny

Dzień: wtorek

Godzina:15.20 – 17.00

Prowadzący: A. Glinkowska

przygotowanie do FCE

 

 

 

2h / Online

Dzień: wt. / czw.

Godzina:16:30-17:15

Prowadzący: J. Ciałowicz

2h / Online

Dzień: wt. / czw.

Godzina:17.30-18.15

Prowadzący: J. Ciałowicz

Repetytorium angielski

 

 

 

 

2h / Online

Dzień: poniedziałek

Godzina: 17.00- 18.45

Prowadzący: A. Tęczar

Hiszpański

 

 

 

1h /Online

Dzień: środa

Godzina:18.00 – 18.45

Prowadzący: D Dorocka

 

Niemiecki

 

 

1h /stacjonarnie

Dzień: środa

Godzina: 14:45-15:30

Prowadzący: M. Bartoszewska

1h / stacjonarnie

Dzień: wtorek

Godzina: 15:25-16:10

Prowadzący: M. Bartoszewska

 

Niemiecki

rozszerzenie

 

 

 

1h / Online

Dzień: piątek

Godzina:18:00-18:40

Prowadzący: K. Jungiewicz

 

Niemiecki kuratoryjny

 

 

 

 

2h / Online

Dzień: czwartek/piątek

Godzina:18:00-18:40 19:00 – 19:44

Prowadzący: K. Jungiewicz

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontynuując odwiedzanie strony wyrażasz zgodę na nasze wykorzystanie ciasteczek. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close